19 вересня 2015 року колектив Новгород-Сіверської гімназії №1 взяв участь у святкуванні Дня міста.

У міському парку цього дня наша гімназія презентувала фотовиставку: «Гімназія від народження до сучасності», на якій учні й педагоги із задоволенням розповідали мешканцям та гостям міста про історію навчального закладу, його досягнення та успіхи сьогодні. На виставці також можна було помилуватися  творчими роботами дітей: чудовими малюнками, вишивками, витинанками, поробками з паперу, дерева, тканини. Колектив гімназійної хореографічної студії «Танцювальний квартал» порадував всіх присутніх яскравими танцювальними номерами.