Осінь - казкова пора. Протягом багатьох років у школі існує традиція проводити свято осені. Цього року захід «Щедра осінь»  відбувся 22 жовтня,  який  підготувала і провела вчителька 2-В класу Десятник В.М. та муз. керівник Меньшиков М.В.

На святі були присутні наймолодші школярі - дітки перших і других  класів, які брали активну участь в конкурсах. До учнів прийшла в гості королева осінь зі своїми братиками  місяцями,  і лісові звірятка.

На святі діти показали всі свої таланти.  Досить уміло вони  виконували музичні твори, хореографічні композиції,  інсценізували пісню «Щедра осінь», господарі ярмарку   вихваляли дари осені, пропонуючи і бурячок, і яблука , і огірочки, і баклажани  гостям свята.

Свято вдалося на славу.