Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Традиційно влітку вихованці туристичного гуртка «Вертикаль» нашої гімназії разом зі своїм тренером Євгеном Балабком вирушають влітку у водний похід по Десні. Тож і цьогоріч після закінчення сезону спортивних змагань та тренувань тринадцять гуртківців віком від 9 до 20 років знову відправилися у річковий сплав на катамарані, подарованому минулого року приватним підприємцем Ю.М.Федяєм.

Протягом шести днів юні туристи подорожували, пливучи за течією від с. Кам'янська Слобода до м. Новгорода-Сіверського, насолоджуючись свіжим річковим повітрям та лагідними променями літнього сонця, милуючись неповторними деснянськими краєвидами. На дводенній стоянці, облаштованій біля с. Рогівка, діти з задоволенням засмагали, купалися, ловили рибу, грали в командні ігри, готували смачні обіди та співали біля вогнища під зірковим небом. Відпочиваючи, вихованці гуртка з техніки пішохідного туризму продовжували навчатися туристичному побуту: вчилися правильно розпалювати багаття, самостійно встановлювати палатки, чергувати по табору та правильно поводитися на воді.

Після завершення річкового сплаву юні туристи повернулися додому задоволеними та сповненими незабутніх вражень, готовими після чудового відпочинку до підкорення нових «вертикалей»!12346789