Історія  нашої країни, її доля та незалежність залежить від кожного з нас. Ми - майбутнє України! Тож своїми знаннями, працею, здобутками примножуймо її культуру, своїми  досягненнями прославляймо її!

22 серпня  2016 року, напередодні 25-річниці Незалежності України, учень нашої гімназії Дмитро Тимошенко, який є лідером учнівського самоврядування та цьогорічним вихованцем обласної літньої школі для обдарованих дітей, взяв участь у патріотичному флеш-мобі, який відбувся на центральній площі м. Чернігова під час урочистої церемонії вручення нових шкільних автобусів загальноосвітнім навчальним закладам Чернігівської області. Будьмо завжди єдині, бережімо волю та незалежність нашої країни!