Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Синь українського неба та золото неозорих пшеничних ланів переніс наш народ на свій прапор. Блакитний – це колір води, чистого неба, символ миру. Жовтий – колір сонця, без лагідних променів якого немає життя на землі; це колір пшеничної ниви, зерна, хліба - нашої святині.

00123 серпня 2016 року учні та педагоги нашої гімназії взяли участь у святкуванні Дня прапора України, яке відбулося на міському стадіоні.  Урочистості з нагоди свята розпочалися  з вшанування наших державних символів – виконання Гімну та підняття Прапора.

У цей знаменний день голова міської ради О.Бондаренко вручив чотирьом учням гімназії  головний  документ – паспорт, побажавши з честю нести звання «ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ».002003 В День незалежності України вихованці фізкультурно-спортивного клубу «Лідер» взяли участь у міських святкових заходах, гідно демонструючи в показових виступах всю міць та красу улюбленого виду спорту – дитячого та молодіжного боксу.0Zu9hfd3Z3UEzD3FlDyCRA "Якою ми бачимо в майбутньому нашу країну? Що для нас незалежність? Що цінуємо? Про що мріємо? Які ми, українці?" Саме такі важливі питання обговорювали лідери учнівського самоврядування гімназії з мешканцями міста під час інтерв'ю в День незалежності України.lCDksG8dCQwf8RGbWs6VXATKbplx64HAMВихованці хореографічної студії «Танцювальний квартал» подарували всім глядачам  чудовий  патріотичний танок «Танцюй, Україно!»004