Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Багато наших земляків нині захищають Україну в зоні проведення антитерористичної операції. Серед них – і випускник нашої гімназії Михайло Лупейко.

Він пройшов гідний військовий шлях - спочатку добровольцем "Правого сектору" під Донецьком, потім воював у складі 93 бригади на шахті "Бутівка", і згодом  разом  з іншими добровольцями  він прийшов у 54 бригаду. За добрі справи побратими  прозвали його "Ангелом". У зоні АТО Михайло воював у найгарячіших точках, але під Дебальцевим отримав дуже складні поранення. Втратив ноги, та не втратив оптимізму. Його внутрішня сила здивувала лікарів харківського військового шпиталю. Звісно, ще довгий час Михайлу знадобиться допомога сторонніх людей, але лікарі переконують,  що зможуть поставити його на протези за прискореною методикою.

Учні, батьки, вчителі нашої гімназії в ході проведення  благочинної акції зібрали на лікування Михайла Лупейка 5120 гривень та передали ці кошти з побажаннями швидшого одужання до військового комісаріату,  де працює батько пораненого бійця.

12Наш мужній земляк  переконує, хоча й знає, що реабілітація буде тривалою, та на фронт він повернеться - передовій потрібен добрий "Ангел".