Лідери учнівського самоврядування – молоде покоління, якому завтра творити історію нашої держави.

19 жовтня 2016 року в рамках проведення заходів, присвячених Європейському тижню місцевої демократії, відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування гімназії з представниками міського самоврядування – Новгород-Сіверським міським головою Бондаренком О.А. та керуючою справами виконавчого комітету міської ради Ткаченко Л.М.Мешканці «Острова Скарбів» провели екскурсію по центру дитячого самоврядування, під час якої розповіли  про діяльність, структуру, мету, завдання, функції учнівської ділової гри, метою якої є самореалізація, самодисципліна, формування лідерських якостей та створення атмосфери творчості під час навчання та виховання. Представники місцевого самоврядування в свою чергу також ознайомили учнівський актив гімназії зі структурою та функцією структурних підрозділів  міської ради, розповіли про досягнення та проблеми в роботі органів місцевого самоврядування.

У ході проведення круглого столу учні були приємно вражені обізнаністю міського голови в галузі новітніх технологій, із захопленням сприйняли ідею реалізації в Новгороді-Сіверському програми «Розумне місто» та програму впровадження сучасних технологій економного освітлення. Молодь турбувало  також питання благоустрою та ремонту доріг у Новгороді-Сіверському,  цікавилися стратегією розвитку нашого міста, наголосили на актуальності та необхідності програми підтримки обдарованої молоді та обговорили питання можливості матеріального забезпечення учасників щорічного військово-патріотичного конкурсу «Сокіл»(«Джура»).

Поділившись з учнівським активом досвідом управлінської діяльності, очільники міста порадили постійно працювати над власним розвитком, прагнути здобути гарну освіту. Адже сучасний успішний керівник має бути обізнаним, працьовитим, розумним та ініціативним.

Гімназисти дуже вдячні за таку цікаву зустріч та сподіваються на продовження співпраці з міським самоврядуванням.

IMG 1104IMG 1105IMG 1120IMG 1133З нагоди проведення Європейського тижня місцевої демократії в гімназії відбулася виставка науково-популярної, інформаційно-довідкової літератури, інших матеріалів, які висвітлюють питання Європейського вибору України.IMG 1085IMG 1092