25 листопада 2016 року відбулася урочиста посвята учнів 10-х класів у старшокласники. Захід супроводжувався концертом, інтелектуальними та творчими випробуваннями.

IMG 22005З найкращими побажаннями та настановами виступили заступник директора з навчально-методичної роботи Сігута С.О., класні керівники Бельдяга О.І. та Могильна Т.А.IMG 2161 IMG 2172Заступник директора з навчально-виховної роботи Ковальчук Ф.Г. нагадав присутнім про давню традицію виховання різками, а батьки благословляли своїх дітей та частували смачною кашею.IMG 2207IMG 2203IMG 2176Гімназисти-старшокласники пообіцяли відповідально ставитись до навчання, ніколи не забувати рідної школи.