І пам’яті свічка горить не згаса
І 300 сердець – наша гордість, краса.
Під Крутами квіти, «Реквієм» спів…
Пам’ятай, Україно, патріотів синів!

У народі кажуть: «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.
29 січня в Україні вшановують пам’ять захисників української державності, які загинули у 1918 році в нерівному бою з більшовиками  біля залізничної станції Крути.
IMG 3388 IMG 3388Саме тому 30 січня 2017 року в гімназії був проведений захід, спрямований на поглиблення національної самосвідомості учнів та присвячений вшануванню пам’яті Героїв, що загинули під Крутами, захищаючи інтереси своєї держави. Активну участь у підготовці цього заходу брали учні 8-х класів. На заході звучали вірші, музичні композиції, зачитувалися історичні матеріали. Присутні мали можливість подивитися хореографічну композицію «Мамо, не плач», відео «Бій під Крутами». Було відзначено високий героїзм та патріотизм захисників ідей Української Народної Республіки. Для восьмикласників юнаки, що боролися за свої ідеї та землю, стали прикладом, як треба любити свою Батьківщину.
IMG 3418 IMG 3418 IMG 3418
Наприкінці заходу всі учасники заходу виконали гімн України. Нехай пам'ять про наших Героїв, які загинули під Крутами, буде вічною.

Слава, слава Україні і її народу,
Що своїм життям безцінним захищав свободу.