Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

За підсумками проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б.Майстренка визнана переможцем серед міських загальноосвітніх навчальних закладів області та нагороджена дипломом

Витяг

НАКАЗ

 

11 червня            2015 року                м.Чернігів                                       №204

Про підсумки проведення ІІ (обласного)

етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу

на кращий стан фізичного виховання

в загальноосвітніх навчальних закладах

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012 № 491 «Про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України», наказу Управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 19.12.2014 № 310 та з метою поширення, впровадження кращого педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання в навчальних закладах області у квітні 2015 року проведено ІІ (обласний) етап «Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах» (далі - Огляд-конкурс).

На розгляд журі надійшло 8 робіт переможців І (районного, міського) етапів, з них 4 – з міських загальноосвітніх навчальних закладів та 4 – із загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості. В Огляді-конкурсі взяли участь навчальні заклади Козелецького, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Срібнянського районів, міст Новгород-Сіверського, Чернігова, Прилук.

Результати Огляду-конкурсу засвідчили, що педагогічні колективи навчальних закладів створюють сприятливе середовище для занять фізичною культурою, поширюють інформацію щодо здорового способу життя.

Навчальні заклади представили свої напрацювання щодо організації фізкультурно-оздоровчої, пропагандистської, агітаційної діяльності, гурткової, спортивно-масової та туристичної роботи, діяльності методичної служби.

Разом з тим, більшість районів не взяли участь в Огляді-конкурсі.

За рішенням журі ІІ (обласного) етапу Огляду-конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями серед міських загальноосвітніх навчальних закладів та нагородити дипломами:

– навчальний заклад «Новгород-Сіверська гімназія № 1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради» (І місце);

– навчальний заклад «Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 Чернігівської міської ради» (ІІ місце).

Начальник Управління                                                                   А.А. Заліський