Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Графік проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.

Назва олімпіади Класи Дата проведення Початок проведення
1. Українська мова та література 7-11 09.10.2017 16-00
2. Економіка 9-11 09.10.2017 15-00
3. Математика 6-11 10.10.2017 16-00
4. Англійська мова 8-11 11.10.2017 15-00
5. Німецька мова 8-11 11.10.2017 16-00
6. Історія 8-11 12.10.2017 15-00
7. Інформатика 8-11 12.10.2017 16-00
8. Російська мова та література 9-11 13.10.2017 15-00
9. Фізика 7-11 13.10.2017 16-00
10. Хімія 7-11 17.10.2017 15-00
11. Трудове навчання 8-11 17.10.2017 16-00
12. Географія 8-11 18.10.2017 15-00
13. Екологія  10-11 18.10.2017 16-00
14. Правознавство 9-11 19.10.2017 15-00
15. Астрономія 10-11 19.10.2017 16-00
16. Біологія 8-11 20.10.2017 15-00
17. Інформаційні технології 8-11 20.10.2017 16-00

Склад журі І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

Українська  мова і література

Математика

1. Пашковська К.В. - голова журі
2. Умняшкіна Н.Г.
3. Захарченко А.П.
4. Кравцова Н.А.
5. Циганкова Л.В
6. Костенко Л.О.
7. Купчик М.М

1. Іванова І.М. - голова журі
2. Гончарова О.С.
3. Ворушило О.П
4. Сова Л.В.
5. Щепочкіна М.М

Фізика

Хімія

1. Бельдяга О.І. - голова журі
2. Сова Л.В.

1. Овсюк О.М. - голова журі
2. Дубовець Н.І.

Німецька   мова

Основи  економіки

1. Качан В.І. - голова журі
2. Філько Н.М.

1. Шморгун Н.Л. - голова журі
2. Сігута С.О.

Англійська  мова

Біологія

1. Філько Н.М. - голова журі
2. Качан В. І.
3. Сорока Н.М.
4. Остапчук  І.В.

1. Ковальчук Л.М. - голова журі
2. Дубовець Н.І.
3. Кольяк Л.Б.
4. Сківка Г.С.

Історія

Російська  мова

1. Сластьон Л.П. - голова журі
2. Мокрякова В.П.
3. Коропок Г.Є.
4. Кабиш Т.О.
5. Магоня В.О.

1. Штигайло В.В. - голова журі
2. Мітченко Т.Є.
3. Радковець Г.М.
4. Петренко Н.Г

 

Географія

Основи  інформатики та інформаційні технології

1. Шморгун Н.Л. - голова журі
2. Сігута С.О.

1. Півнюк Ю.М. - голова журі
2. Осадча В.М.
3. Максимихіна С.В.

Основи  правознавства

Трудове  навчання

1. Сластьон Л.П. - голова журі
2. Магоня В.О. 

1. Марченко В.В. - голова журі
2. Величковський А.В.

Астрономія

Екологія

1. Осадча В.М. - голова журі
2. Бельдяга О.І.

1. Дубовець Н.І. - голова журі
2. Кольяк Л.Б.