Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2013/2014 навчальному році

Українська мова та література

03.11.2013

Місце

Прізвище, ім’я учня

клас

Вчитель

І

Перекута Анастасія

8

Кравцова Н.А.

ІІ

Корицька Анна

8

Кравцова Н.А.

  ІІІ

Пурига Валентина

8

Кравцова Н.А.

І

Шарай Тетяна

9

Купчик М.М.

І

Браткова Ірина

10

Костенко Л.О.

ІІІ

Максимчук Дарина

10

Костенко Л.О.

Кравцова Н.А.

І

Шкребень Анна

11

Пашковська К.В.

ІІ

Разьва Інна

11

Захарченко А.П.

Математика

09.11.2013

 

І

Плахута Олег

6

Сова Л.В.

ІІ

Гульок Дмитро

6

Сова Л.В.

ІІІ

Комар Анастасія

6

Сова Л.В.

І

Гарбуз Дмитро

7

Дворська О.В.

ІІ

Сластьон Євгеній

7

Дворська О.В.

ІІІ

Бондаренко Павло

7

Дворська О.В.

І

Корицька Анна

8

Герасименко Н.С.

ІІ

Воробйов Ілля

8

Герасименко Н.С.

ІІІ

Шамрицька Вікторія

8

Герасименко Н.С.

І

Осипець Олексій

9

Іванова І.М.

ІІ

Хворост Євген

9

Іванова І.М.

ІІІ

Шпанюк Анастасія

9

Іванова І.М.

І

Щербаков Віталій

10

Герасименко Н.С.

ІІ

Цуран Максим

10

Герасименко Н.С.

ІІІ

Шморгун Наталія

10

Герасименко Н.С.

І

Шевкопляс Юлія

11

Сова Л.В.

ІІ

Козіонова Аліна

11

Сова Л.В.

ІІІ

Овчинник Владислав

11

Сова Л.В.

Історія

10.11.2013

ІІ

Крот Владислав

8

Магоня В.О.

ІІІ

Корицька Анна

8

Магоня В.О.

ІІ

Шарай Тетяна

9

Коропок Г.Є.

ІІІ

Коробко Крістіна

9

Коропок Г.Є.

І

Браткова Ірина

10

Мокрякова В.П.

ІІІ

Калітко Інна

10

Мокрякова В.П.

І

Пехотна Валерія

11

Сластьон Л.П.

ІІ

Шпанюк Кирило

11

Сластьон Л.П.

ІІІ

Грибанова Катерина

11

Сластьон Л.П.

Біологія

16.11.2013

ІІ

Тарабарова Лариса

8

Кольяк Л.Б.

ІІІ

Поливода Валерія

8

Кольяк Л.Б.

І

Коробко Крістіна

9

Кольяк Л.Б.

ІІ

Осипець Олексій

9

Кольяк Л.Б.

І

Коленченко Олеся

10

Дубовець Н.І.

ІІ

Максимчук Дарина

10

Дубовець Н.І.

ІІІ

Сергієнко Діана

10

Дубовець Н.І.

І

Шкребень Анна

11

Кольяк Л.Б.

ІІ

Шурига Віктор

11

Дубовець Н.І.

Основи інформатики

17.11.2013

І

Кром Микита

8

Таран Ю.О.

ІІ

Гришаєнко Владислав

8

Таран Ю.О.

І

Кравцов Віктор

9

Таран Ю.О.

ІІ

Осипець Олексій

9

Осадча В.М.

І

Камка Валерія

10

Донченко Є.Є.

ІІ

Щербаков Віталій

10

Таран Ю.О.

І

Шурига Віктор

11

Таран Ю.О.

ІІ

Лось Олексій

11

Таран Ю.О.

Географія

23.11.2013

І

Корицька Анна

8

Сігута С.О.

ІІ

Поливода Валерія

8

Сігута С.О.

ІІІ

Доброленська Анастасія

8

Сігута С.О.

І

Контаріз Олена

9

Шморгун Н.Л.

ІІ

Осипець Олексій

9

Шморгун Н.Л.

ІІІ

Білий Владислав

9

Шморгун Н.Л.

І

Коленченко Олеся

10

Шморгун Н.Л.

ІІІ

Калітко Інна

10

Шморгун Н.Л.

І

Лугова Дарина

11

Сігута С.О.

ІІ

Дятченко Богдан

11

Сігута С.О.

ІІІ

Коврижко Олег

11

Сігута С.О.

Педагогіка і психологія

23.11.2013

І

Рамусь Анна

11

Могильна Т.А.

ІІ

Грибанова Катерина

11

Могильна Т.А.

ІІІ

Зюзько Діна

11

Могильна Т.А.

Основи правознавства

24.11.2013

І

Шарай Тетяна

9

Сластьон Л.П.

ІІ

Контаріз Олена

9

Сластьон Л.П.

І

Браткова Ірина

10

Сластьон Л.П.

ІІІ

Максимчук Дарина

10

Сластьон Л.П.

І

Грибанова Катерина

11

Сластьон Л.П.

ІІ

Карасьова Кристина

11

Сластьон Л.П.

ІІІ

Разьва Інна

11

Сластьон Л.П.

Фізика

24.11.2013

І

Сластьон Євгеній

7

Бельдяга О.І.

ІІ

Гарбуз Дмитро

7

Бельдяга О.І.

ІІІ

Бондаренко Павло

7

Бельдяга О.І.

І

Корицька Анна

8

Ворушило О.П.

ІІ

Воробйов Ілля

8

Ворушило О.П.

ІІІ

Бондаренко Юлія

8

Ворушило О.П.

І

Осипець Олексій

9

Бельдяга О.І.

ІІ

Хворост Євген

9

Бельдяга О.І.

ІІІ

Шпанюк Анастасія

9

Бельдяга О.І.

І

Щербаков Віталій

10

Бельдяга О.І.

ІІ

Осипець Анна

10

Бельдяга О.І.

ІІІ

Понамарчук Юлія

10

Бельдяга О.І.

ІІ

Шевкопляс Юлія

11

Балаба С.М.

Англійська мова

30.11.2013

І

Загинайло Дмитро

8

Остапчук І. В.

ІІ

Перекута Анастасія

8

Качан В.І.

ІІІ

Рушакова Ксенія

8

Качан В.І.

І

Коробко  Крістіна

9

Сорока Н.М.

ІІ

Хворост Євген

9

Сорока Н.М.

ІІІ

Білий Владислав

9

Сорока Н.М.

І

Браткова Ірина

10

Остапчук І. В.

ІІ

Максимчук Дарина

10

Остапчук І. В.

ІІІ

Цуран Максим

10

Остапчук І. В.

І

Пехотна Валерія

11

Філько Н.М.

ІІІ

Грибанова Катерина

11

Філько Н.М.

Екологія

31.11.2013

І

Шкребінь Анна

11

Дубовець Н.І.

Кольяк Л.Б.

Астрономія

01.12.2013

ІІ

Бондаренко Дарія

10

Осадча В.М.

І

Шевкопляс Юлія

11

Осадча В.М.

ІІ

Грибанова Катерина

11

Осадча В.М.

Російська мова і література

01.12.2013

І

Перекута Анастасія

8

Мітченко Т.Є.

ІІІ

Рушакова Ксенія

8

Мітченко Т.Є.

ІІ

Акуленко Алла

9

Домоцька Н.І.

ІІІ

Косова Марія

9

Домоцька Н.І.

І

Клименко Ольга

10

Штигайло В.В

ІІ

Сергієнко Діана

10

Штигайло В.В

ІІІ

Рахмана Антоніна

10

Штигайло В.В

Трудове навчання

07.12.2013

І

Воробйов Ілля

8

Осипець В.М.

ІІІ

Кром Микита

8

Осипець В.М.

І

Легкий Павло

9

Величковський А.В.

ІІІ

Захаров Олексій

9

Величковський А.В.

І

Індюков Владислав

10

Величковський А.В.

ІІІ

Жежкун Святослав

10

Величковський А.В.

І

Легкий Владислав

11

Величковський А.В.

ІІ

Лось Олексій

11

Величковський А.В.

І

Захарченко Наталі

8

Рихлік Н.В.

ІІ

Кательницька Варвара

8

Рихлік Н.В.

І

Євлан Марина

9

Рихлік Н.В.

ІІ

Крук Марина

9

Рихлік Н.В.

І

Біда Аліна

10

Рихлік Н.В.

ІІІ

Сиродой Юлія

10

Рихлік Н.В.

І

Лакоза Марина

11

Рихлік Н.В.

Фізична культура і спорт

08.12.2013

І

Тимошенко Андрій

11

Децик М.Ф.

ІІІ

Карасьова Кристина

11

Децик М.Ф.

Хімія

07.12.2013

І

Корицька Анна

8

Дубовець Н.І.

ІІ

Гончаренко Анастасія

8

Дубовець Н.І.

ІІІ

Пурига Валентина

8

Дубовець Н.І.

І

Хворост Євгеній

9

Овсюк О.М.

І

Коленченко Олеся

10

Овсюк О.М.

ІІ

Осипець Анна

10

Овсюк О.М.

ІІІ

Максимчук Дарина

10

Овсюк О.М.

І

Шевкопляс Юлія

11

Овсюк О.М.

ІІ

Разьва Інна

11

Овсюк О.М.

ІІІ

Карасьова Кристина

11

Овсюк О.М.

Інформаційні технології

08.12.2013

ІІ

Бреус Єгор

8

Таран Ю.О.

І

Кравцов Віктор

9

Таран Ю.О.

ІІІ

ЛяшенкоЮлія

9

Таран Ю.О.

І

Осипець Анна

10

Таран Ю.О.

ІІ

Мартиненко Олена

10

Донченко Є.Є.

І

Шурига Віктор

11

Таран Ю.О.

ІІ

Овчинник Владислав

11

Таран Ю.О.

Економіка

14.12.2013

ІІ

Воронько Анна

11

Шморгун Н.Л.