Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Результати учнів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка,
інших навчальних закладів м. Новгород-Сіверського та Новгород-Сіверського  району
в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 н.р.

Предмет

Клас

Кількість учасників

Місце, диплом
(гімназія№1)
Місце, диплом
(інших шкіл…)

Назви інших шкіл

Українська мова

8

28

14 (Диплом ІІІ ст.)

26

ЧайкинскийНВК

9

26

6 (Диплом ІІІ ст.)

16

ОрлівськийНВК

10

31

23

11 (Диплом ІІІ ст.)

ДігтярівськийНВК

11

34

 

16 (Диплом ІІІ ст.)

ДігтярівськийНВК

11

34

 

25

Держ.гімн.(інт.)

Англійська мова

9

30

4 (Диплом ІІ ст.)

29

ОрлівськийНВК

9

30

8 (Диплом ІІІ ст.)

   

10

33

14 (Диплом ІІІ ст.)

33

ДігтярівськийНВК

11

36

5 (Диплом ІІ ст.)

36

ДігтярівськийНВК

11

36

9 (Диплом ІІІ ст.)

   

Історія

8

26

10

18

ЧайкинскийНВК

9

30

20

14

БлистівськийНВК

10

34

28

2 (Диплом ІІ ст.)

БлистівськийНВК

11

37

17-18

29

БлистівськийНВК

11

37

 

17-18

Держ.гімн.(інт.)

Екологія

10

29

 

12 (Диплом ІІІ ст.)

СмяцькаЗОШ

10

29

 

19-24

Н-Сіверська№2

11

29

 

26-27

ОрлівськийНВК

11

29

 

29

Держ.гімн.(інт.)

Фізика

8

31

5 (Диплом ІІ ст.)

28

ЧайкинскийНВК

8

31

10 (Диплом ІІІ ст.)

   

9

21

6 (Диплом ІІІ ст.)

         

 

9

21

8

   

10

29

2 (Диплом ІІ ст.)

23

БиринськийНВК

11

33

10

   

11

33

12

22

ДігтярівськийНВК

Хімія

8

30

9 (Диплом ІІІ ст.)

   

9

25

8 (Диплом ІІІ ст.)

24

Вороб’ївськийНВК

10

27

23-24

26

К.СлобідськаЗОШ

11

28

8

27

ПеченюзькийНВК

Попередні результати

Математика

7

29

23-24

27-29

ДігтярівськийНВК

8

33

10

28-29

ПопівськаЗОШ

8

33

20-22

   

9

28

7

26-28

КраснийХутір

9

28

10

   

10

31

9

30-31

БиринськийНВК

11

30

14

28-30

Грем’яцькаЗОШ

11

30

 

10-11

Держ.гімн.(інт.)

Астрономія

10

21

6

   

10

21

7

   

11

26

8-11 (Диплом ІІІ ст.)

20-21

ДігтярівськийНВК

Географія

8

25

10 (Диплом ІІІ ст.)

24

ДігтярівськийНВК

9

27

 

24

ОрлівськийНВК

10

33

2 (Диплом ІІ ст.)

30

ДігтярівськийНВК

11

34

32

31

БлистівськийНВК

11

34

 

25

Держ.гімн.(інт.)

Біологія

8

28

3-4 (Диплом ІІ ст.)

28

СмяцькаЗОШ

9

33

4 (Диплом ІІІ ст.)

17

Держ.гімн.(інт.)

9

33

 

29

ШептаківськаЗОШ

10

31

 25-26

28

ПеченюзькийНВК

11

34

 3(Диплом ІІ ст.)

18

ПеченюзькийНВК

11

34

14(Диплом ІІІ ст.)