Тиждень фізики, астрономії та інформатики 16.04.2018 – 20.04.2018

З 16 по 20 березня в нашій гімназії проходив тиждень фізики, інформатики та астрономії. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Тиждень математики

Якщо хочеш досягнути
У житті своїм вершин,
Математику збагнути
Мусиш тонко, до глибин.
Калькулятор і комп’ютер, –
Хто сьогодні їх не зна?
Та за пояс їх запхнути
Може світла голова.

Тиждень зарубіжної літератури

З 12 по 16 березня в гімназії проходив Тиждень зарубіжної літератури.

Для учнів 10-11 класів була проведена читацька конференція «Україна в житті і творчості зарубіжних письменників». Мета цього заходу – поглибити знання учнів про зарубіжних письменників. Серед активних дослідників можна назвати учнів 11-х А і Б класів.

Тиждень англійської мови

З 19-23 лютого в гімназії проведено тиждень англійської мови.

Гасло тижня «Enjoy Learning English!».

Учні 7-10 класів підготували газети – плакати про традиції, звичаї та визначні місця Великобританії. Учні початкових класів брали участь в брейн-рингу для учнів 3-х класів “The Best Experts of English”. Найкращою була команда 3-в класу “Lions”.

Брейн-ринг «Знавці античності»

19 січня 2018 р. в рамках предметного тижня художньо-естетичного циклу між командами 10-А і 10-Б класу відбувся Брейн-ринг «Знавці античності», підготовлений вчителем художньої культури та історії Коропок Г.Є.

Тиждень хімії

О, хімія!
Найкраща із наук
Ти ворогом і другом можеш бути;
Убити все живе й допомогти
Красу життя сповна відчути.
Усе залежить від тих рук
В яких твої досягнення і сила
Від розуму і мудрості людини.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 06 по 10 листопада 2017 року в гімназії проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Тиждень біології та екології

З метою поглиблення знань про природу, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології, розвитку почуття відповідальності за власне здоров’я і навколишній світ, з 17 по 20 жовтня 2017 року у гімназії пройшов тиждень біології та екології.

"Безпека на дорозі - безпека життя"

Під такою назвою у рамках днів безпеки дорожнього руху пройшли заходи щодо запобігання дитячого дорожнього травматизму серед учнів 5-8 класів.

Учні під керівництвом учителя основ здоров`я Скивки Г.С. і класних керівників Осадчої В.М., Дубовець Н.І., Овсюк О.М. провели нетрадиційний урок з елементами гри «Лабіринт удачі».

День визволення Новгорода-Сіверського

У рамках тижня історії 14 вересня у гімназистів 9-х класів відбулась патріотична година, присвячена 74-ій річниці визволення Новгорода-Сіверського від фашистських загарбників. Був запрошений науковий співробітник музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» Провозин Павло Володимирович, який розповів учням про трагічні моменти минулого, пов’язані з історією рідного краю.