Тиждень біології та екології

Щорічно у гімназії проводиться тиждень біології та екології. Цього року він пройшов з 11 по 15 листопада. Мета тижня: узагальнити і розширити знання учнів з біології, екології, розкрити їх значення в житті людини та довести необхідність вивчення дисциплін; виховати дбайливе ставлення до природи; формувати практичні вміння і навички; сприяти екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до власного здоров’я; розвивати творче мислення, пам’ять, мову, вміння логічно міркувати та робити висновки.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 15 листопада у гімназії проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

Тиждень української мови та літератури

З 4 по 8 листопада в Новгород-Сіверській гімназії № 1 пройшов тиждень української мови та літератури, у рамках якого відбулося урочисте відкриття ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Тиждень географії

З 18 по 20 вересня 2019 року цікаво та весело, змістовно та пізнавально пройшов тиждень географії та економіки.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У період з 21 по 25 жовтня 2019 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Олімпійський тиждень

Грали в футбол, волейбол, брали участь в учнівському  забігу, малювали на асфальті малюнки про улюблені види спорту, знайомилися з історією олімпійського руху – безліч цікавих справ здійснювали щодня учні гімназії №1 ім. Б.Майстренка під час проведення в гімназії Олімпійського тижня, в підготовці  та організації  якого взяли участь вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків та клубів, педагог-організатор та  лідери учнівського самоврядування.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

Тиждень фізики, астрономії та інформатики 08.04.2019 – 12.04.2019

З 08.04.2019 по 12.04.2019 було проведено тиждень фізики, астрономії та інформатики.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 15 по 19 квітня 2019 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Тиждень математики

Ти, математика – усіх наук наука,
Ти є основою основ.
Для всіх досягнень ти рушійна сила,
Бо ти завжди логічна і красива,
Могутня, мудра і важлива.