Тиждень математики

Ти, математика – усіх наук наука,
Ти є основою основ.
Для всіх досягнень ти рушійна сила,
Бо ти завжди логічна і красива,
Могутня, мудра і важлива.

Тиждень зарубіжної літератури

З 11 по 15 березня в гімназії проходив тиждень зарубіжної літератури.

Результати проведення тижня англійської мови

З 11 по 15 лютого в гімназії проведено тиждень англійської мови. Гасла тижня – “LOVE IS” та “Spring is coming”.

План проведення тижня англійської мови в 2018-2019 н.р.

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права 6 грудня 2018 року учні 10-х класів разом з класними керівниками завітали на екскурсію до Новгород-Сіверського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Чернігівської області.

Тиждень біології та екології

Біологія – один з найцікавіших предметів шкільного курсу, тому предметний тиждень – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання школярів, метою якого є поглиблення знань учнів з біології, формування пізнавального інтересу до предмету, виховання бережливого ставлення до живої природи…

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок, виховання у дітей дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров'я; ознайомлення учнів з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах; навчання учнів методів самооцінки та самоконтролю стану й рівня здоров'я у гімназії з 22 по 26 жовтня 2018 року був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Тиждень В.О. Сухомлинського «Людина починається з добра»

«Людина народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою.
Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний»
                                              В. Сухомлинський

Перший тематичний урок на тему: «Вони пішли за нас з тобою на війну…»

3 вересня для учнів 7-Б та 9-В класів гімназії (класні керівники Качан В.І., Овсюк О.М.) було проведено захід «Вони пішли за нас з тобою на війну…», під час якого учні на алеї Слави познайомилися з біографіями загиблих воїнів-земляків АТО, розповідали патріотичні вірші, вшанували пам`ять загиблих хвилиною мовчання.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок, виховання у дітей дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров'я; ознайомлення учнів з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах; навчання учнів методів самооцінки та самоконтролю стану й рівня здоров'я у гімназії з 14 по 18 травня 2018 року був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».