Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 06 по 10 листопада 2017 року в гімназії проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Тиждень біології та екології

З метою поглиблення знань про природу, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології, розвитку почуття відповідальності за власне здоров’я і навколишній світ, з 17 по 20 жовтня 2017 року у гімназії пройшов тиждень біології та екології.

"Безпека на дорозі - безпека життя"

Під такою назвою у рамках днів безпеки дорожнього руху пройшли заходи щодо запобігання дитячого дорожнього травматизму серед учнів 5-8 класів.

Учні під керівництвом учителя основ здоров`я Скивки Г.С. і класних керівників Осадчої В.М., Дубовець Н.І., Овсюк О.М. провели нетрадиційний урок з елементами гри «Лабіринт удачі».

День визволення Новгорода-Сіверського

У рамках тижня історії 14 вересня у гімназистів 9-х класів відбулась патріотична година, присвячена 74-ій річниці визволення Новгорода-Сіверського від фашистських загарбників. Був запрошений науковий співробітник музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» Провозин Павло Володимирович, який розповів учням про трагічні моменти минулого, пов’язані з історією рідного краю.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 8 по 14 травня 2017 року в гімназії проводився тиждень безпеки дорожнього руху.

Під час тижня був проведений єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека в житті», виховні заходи з питань дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів та творчих робіт, проведено конкурс дитячих малюнків з тематики дорожнього руху.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У зв’язку з проведенням цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження дитячого травматизму, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій з 24 по 28 квітня в гімназії проводився «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Тиждень географії 2017

З 18 по 21 квітня 2017 року в гімназії проходив тиждень географії.

Тиждень фізики та астрономії 10.04.2017 – 14.04.2017

Фізика — слово дзвінке і разюче:
В ньому хмаринка і сонце палюче,
Все, що літає, дзвенить і блищить,
Плаває в водах, холоне, кипить.
На всі боки озирнись
І уважно подивись,
Ти побачиш тоді враз
Фізику навколо нас!
Поєднали тут ми, звісно,
І цікаве, і корисне!

Тиждень математики

Людина, що не знає математики, не здатна ні до яких інших наук. Математика – мова всесвіту, мова істини. Математика – це життя. Вона не лише цікава, а і захоплююча наука.  Це гімнастика розуму, для якої потрібна гнучкість, витривалість, кмітливість.

Тиждень зарубіжної літератури

З 13 по 17 березня 2017 року в гімназії проходив тиждень зарубіжної літератури. Під час тижня учні брали участь у різноманітних вікторинах, конкурсах, співали пісні В.Висоцького, інсценізували уривки з художніх творів, читали притчі.