Тиждень безпеки дорожнього руху

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

Тиждень фізики, астрономії та інформатики 08.04.2019 – 12.04.2019

З 08.04.2019 по 12.04.2019 було проведено тиждень фізики, астрономії та інформатики.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 15 по 19 квітня 2019 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Тиждень математики

Ти, математика – усіх наук наука,
Ти є основою основ.
Для всіх досягнень ти рушійна сила,
Бо ти завжди логічна і красива,
Могутня, мудра і важлива.

Тиждень зарубіжної літератури

З 11 по 15 березня в гімназії проходив тиждень зарубіжної літератури.

Результати проведення тижня англійської мови

З 11 по 15 лютого в гімназії проведено тиждень англійської мови. Гасла тижня – “LOVE IS” та “Spring is coming”.

План проведення тижня англійської мови в 2018-2019 н.р.

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права 6 грудня 2018 року учні 10-х класів разом з класними керівниками завітали на екскурсію до Новгород-Сіверського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Чернігівської області.

Тиждень біології та екології

Біологія – один з найцікавіших предметів шкільного курсу, тому предметний тиждень – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання школярів, метою якого є поглиблення знань учнів з біології, формування пізнавального інтересу до предмету, виховання бережливого ставлення до живої природи…

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок, виховання у дітей дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров'я; ознайомлення учнів з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах; навчання учнів методів самооцінки та самоконтролю стану й рівня здоров'я у гімназії з 22 по 26 жовтня 2018 року був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».