Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Тиждень В.О. Сухомлинського «Людина починається з добра»

«Людина народжується на світ не для того,
щоб зникнути безвісною пилинкою.
Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний»
                                              В. Сухомлинський

Перший тематичний урок на тему: «Вони пішли за нас з тобою на війну…»

3 вересня для учнів 7-Б та 9-В класів гімназії (класні керівники Качан В.І., Овсюк О.М.) було проведено захід «Вони пішли за нас з тобою на війну…», під час якого учні на алеї Слави познайомилися з біографіями загиблих воїнів-земляків АТО, розповідали патріотичні вірші, вшанували пам`ять загиблих хвилиною мовчання.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, здорового способу життя на основі розвитку життєвих навичок, виховання у дітей дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров'я; ознайомлення учнів з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах; навчання учнів методів самооцінки та самоконтролю стану й рівня здоров'я у гімназії з 14 по 18 травня 2018 року був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення й узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Новгород-Сіверській гімназії №1 ім. Б.Майстренка з 7 по 15 травня тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.

Тиждень фізики, астрономії та інформатики 16.04.2018 – 20.04.2018

З 16 по 20 березня в нашій гімназії проходив тиждень фізики, інформатики та астрономії. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Тиждень математики

Якщо хочеш досягнути
У житті своїм вершин,
Математику збагнути
Мусиш тонко, до глибин.
Калькулятор і комп’ютер, –
Хто сьогодні їх не зна?
Та за пояс їх запхнути
Може світла голова.

Тиждень зарубіжної літератури

З 12 по 16 березня в гімназії проходив Тиждень зарубіжної літератури.

Для учнів 10-11 класів була проведена читацька конференція «Україна в житті і творчості зарубіжних письменників». Мета цього заходу – поглибити знання учнів про зарубіжних письменників. Серед активних дослідників можна назвати учнів 11-х А і Б класів.

Тиждень англійської мови

З 19-23 лютого в гімназії проведено тиждень англійської мови.

Гасло тижня «Enjoy Learning English!».

Учні 7-10 класів підготували газети – плакати про традиції, звичаї та визначні місця Великобританії. Учні початкових класів брали участь в брейн-рингу для учнів 3-х класів “The Best Experts of English”. Найкращою була команда 3-в класу “Lions”.

Брейн-ринг «Знавці античності»

19 січня 2018 р. в рамках предметного тижня художньо-естетичного циклу між командами 10-А і 10-Б класу відбувся Брейн-ринг «Знавці античності», підготовлений вчителем художньої культури та історії Коропок Г.Є.

Показовий урок з астрономії

Є в цьому житті одна-єдина гідна людини справа – дізнаватися правду про світ і про своє місце в цьому світі.

М. Коперник

З метою підвищення зацікавленості до вивчення предметів в нашій гімназії систематично проводяться показові уроки.