Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

Тиждень біології та екології розпочався відповідно за планом. На кожен день тижня були заплановані конкретні заходи. Програмою тижня були охоплені всі класи. Під час тижня учні малювали малюнки, переглядали документальні фільми та презентації, провели усний журнал «Подорож людським організмом», здійснили екскурсію до «Новгород-Сіверського районного відділу лабораторних досліджень», де дізнались багато цікавого та нового для себе.

Учні 5-А класу в рамках тижня відвідали Шосткинську станцію юних натуралістів. Діти побували у лабораторії рослин закритого ґрунту ″Зимовий сад″. Тут розміщено колекцію кімнатно-декоративних рослин. Нині тут представлено понад 100 видів рослин: пальми, сукуленти, декоративно-листяні, ампельні, декоративно-квітучі та ліаноподібні. Особливою окрасою кімнати є кам’янистий ландшафт з рослинами, створений під час реконструкції лабораторії й оздоблений видами рослин, що зростають в умовах підвищеної вологості. Відвідали зоолабораторію "Куточок живої природи". На станції юних натуралістів в куточку живої природи міститься досить велика кількість різноманітних декоративних тварин: папуг, канарок, водних і сухопутних черепах, акваріумних рибок, шпорцевих жаб, морських свинок, хом'ячків, піщанок, декоративних щурів і кроликів. Діти отримали незабутні враження від цієї екскурсії.

Щоденні заходи мали розвивальний, виховний та пізнавальний характер. Різноманітність заходів мали великий вплив на учнів, розвивали інтерес до вивчення та стимулювання творчої праці вчителів та учнів.

0101010101010101010101