Будівля. Новгород-Сіверський ліцей №1 - пам”ятка історії і монументального митецтва, спроєктована архітектором П.П.Мельниковим.Завдяки унікальному проєкту наші учні навчаються в естетично спланованому освітньому середовищі.

photo 5402544250043876945 y

Інтер”єр. У навчальній діяльності задіяно 52 навчальні кабінети, спеціалізовані кабінети, бібліотека, майстерні обслуговуючої праці, столярна та слюсарна майстерні, кабінети практичного психолога, соціального педагога.

photo 5422888277469414364 y

photo 5426859786483386323 y

4676ac64 90e2 48e7 8d24 b4bdd03ff2e1

Високотехнологічне обладнання: 3 комп”ютерні класи, задіяно 114 персональних комп”ютери, 21 мультимедійний комплекс. Є доступ до мережі Інтернет. Учасники освітнього процесу користуються безкоштовним wi-fi.

STEM-лабораторія: інноваційне обладнання допомагає проводити нетрадиційні уроки, здійснювати проєктну та дослідницьку діяльність.Сучасне обладнання допоможе учням за допомогою дослідів та експериментів комплексно вивчати такі науки як фізика, хімія, біологія, інформатика, математика, технології. А випускникам гімназії ці знання допоможуть впевнено прийти до омріяних професій!

Центр учнівського самоврядування є затишним місцем для проведення репетицій, тренінгів, майстер-класів.

4 спортивні майданчики: для проведення спортивних тренувань на свіжому повітрі.

jpd       6

2 спортивні та 1 тренажерна зали: просторі мультифункціональні зали зі спортивним обладнанням дозволяють займатися фізичною культурою та командними видами спорту: волейболом, баскетболом, спортивним туризмом. Вихованці ліцею є переможцями спортивних змагань найвищих обласних, всеукраїнських і міжнародних рівнів.

зображення viber 2023 02 22 21 10 48 604

Актова зала: є місцем проведення урочистих, святкових та виховних заходів.

photo 5426859786483386322 y

thumb 09

Бібліотека має сучасний освітній простір: безкоштовний інтернет, SMART TV. Бібліотека забезпечує учнів та педагогів необхідною літературою:

• підручники;
  • навчальна література;
  • класична художня література;
  • новинки сучасної дитячої літератури;
  • наукова та науково-популярна література;
  • англомовні книжки;
  • сучасна українська та іноземна художня література;
  • зустрічі з письменниками;
  • тренінги, показ кінофільмів та екранізацій літературних творів;

7n    8

Танцювальна студія: світла і комфортна хореографічна студія зі станками та дзеркалами дає змогу опанвувати найрізноманітніші стилі танцю.

photo 5472219769320097867 y      photo 5472219769320097874 y

Кабінет образотворчого мистецтва: художня студія із творчою атмосферою надає можливість цілковитого занурення у вивчення мистецтва.

Ресурсний центр: для гармонійного емоційного, психічного та фізичного - розвитку здобувачів освіти в гімназії облаштовано ресурсну кімнату. Це дає змогу кожній дитині реалізувати своє право на освіту, максимально розкрити освітній та особистісний потенціал, подолати бар’єри соціалізації.

Медичний кабінет: діє для забезпечення медичного обслуговування здобувачів освіти.

Ідальня: забезпечує учнів 1-11 класів гарячим харчуванням.

У користуванні перебуває 1 шкільний автобус, що забезпечує організований підвіз здобувачів освіти 1-11 класів із сільських населенних пунктів.

Подвір”я та частина внутрішнього двору заасфальтовані. На прилеглій території ліцею висаджено молодий фруктовий сад та квітники, місця для відпочинку. Є велостоянка.

photo 5420360083625329965 y  01

У період між загальними зборами вищим органом громадського самоврядування є Рада Ліцею.

Члени Ради Ліцею обираються загальними зборами колективу Ліцею. Структура Ради Ліцею відповідає принципам представництва загальних зборів колективу.

Термін повноважень членів Ради – не менше 1 року.

Рада Ліцею скликається її головою, членами Ради, якщо за це висловилось не менше третини її складу, директором Ліцею.

Головою Ради Ліцею може бути обраний представник батьківської громадськості чи/або педагогічний працівник Ліцею, крім директора та його заступників.

Рада Ліцею має такі повноваження:

- організовує виконання рішень загальних зборів колективу;

- вносить пропозиції щодо зміни типу, статусу Ліцею, профілів навчання та поглибленого вивчення предметів;

- разом з керівництвом Ліцею здійснює контроль за виконанням Статуту та Стратегії розвитку Ліцею;

- брати участь у спільному з педагогічною радою засіданні, на якому виноситься рішення про представлення претендентів до нагородження золотою та срібною медалями, про нагородження випускників Ліцею похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», про нагородження учнів 5-8, 10-х (11-х) класів похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»;

- заслуховує звіт голови Ради Ліцею;

- виступає ініціатором проведення благодійних акцій;

- вносить на розгляд  педагогічної ради пропозиції щодо поліпшення організації позакласної та позашкільної роботи з учнями;

- ініціює розгляд кадрових питань та може брати участь у їх вирішенні;

- сприяє організації дозвілля учнів;

- сприяє педагогічній освіті батьків;

- організовує громадський контроль за харчуванням і медичним обслуговуванням учнів;

- затверджує план роботи і регламент своєї роботи.

Загальні збори колективу можуть доручити Раді Ліцею вирішення окремих питань, відповідно їх компетенції.

Склад Ради ліцею на 2022-2023 н.р.

Карабан Оксана Григорівна

Пурига Геннадій Валентинович

вчитель фізичної культури

Умняшкіна Наталія Геннадіївна