Вчора, 15 лютого 2017 року відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій та території інших держав.

У рамках відзначення цієї визначної дати учні та педагоги гімназії взяли участь в урочистостях, які відбулися в нашому навчальному закладі. Зі словами вдячності до воїнів-інтернаціоналістів звернулись: Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко, в.о.голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко, військовий комісар Олег Отрощенко, ветерани афганської війни Іван Шульга та Володимир Магоня.

По завершенню урочистої частини, відбувся тематичний концерт, творчі виступи в якому показали учні нашої гімназії, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, дитячої музичної школи та інші.111111119