До Дня Соборності України школярики 2-Б класу взяли участь у тематичному виховному заході "Моя ненька Україна - одна на всіх, як оберіг", підготовленому вчителем-класоводом К.В. Ігнатовою. Також відбувся тематичний захід "Україна в нас єдина" у 2-А класі (вчитель-класовод Десятник В.М.)

Під час заходу учні з цікавістю дізнавалися про історію свята, пригадували наші державні символи, прислів'я та приказки про рідний край, розповідали віршики про Україну, складали з пазлів карту України, розгадували кросворд, відповідали на питання вікторини та створювали листівки у вигляді долоньок, які є символом єднання, порозуміння, Соборності рідної країни.