День єднання – молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми, українці, сьогодні, як ніколи, єдині.

Учні Новгород-Сіверського ліцею №1 долучилися до Всеукраїнського флешмобу єдності.

Школярики 1-Б класу разом з класоводом Вороб”йовою Н.К. організували ранкову зустріч, присвячену Дню єднання.

Учні 1-А класу (вчитель-класовод Холодило О.М.) взяли участь у вікторині “В єдності наша сила”.

Учні 2-А класу виконували цього дня цікаві завдання під час квесту “Наша сила в єдності та вірі”, організованого вчителем-класоводом Десятник В.М.

Учні 3-А класу (вчитель-класовод Чмир Н.В.) у ході проведення тематичного виховного заходу знайомилися з державними символами України, грали та розгадували кросворди.

Школярики 3-В класу разом з вчителем Меньшиковою С.М. долучилися до спільного виконання Державного Гімну України.

Для учнів середньої та старшої ланки в онлайн-режимі проведено виховні тематичні заходи, покликані нагадати, що саме в єднанні – наші сила та міць.

1 Б2 А3 А3 ВScreenshot 1Screenshot 2