Реалізація себе в улюбленій справі - неймовірне щастя у житті! Разом з керівником художньої студії “Палітра” Тетяною Канторіз юні художники Новгород-Сіверського ліцею №1 відкривають для себе світ творчості, поринаючи в який кожен розвиває свій талант, знаходить для себе безліч творчих можливостей, власноруч створює щось особливе, неповторне, прекрасне.
На заняттях студії діти ознайомлюються з історією мистецтва, опановують різні техніки малюнку, живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва; вивчають основи дизайну; займаються ліпленням, художнім конструюванням тощо. Кожен тут знаходить собі справу до душі!

Сьогодні вихованці художньої студії прикрашали подвір"я школи мереживом орнаменту, замкнуті елементи якого мають символіку руху і життя. Саме такі побажання рідному навчальному закладу вкладали вихованці у свою творчість з надією на мирне щасливе майбутнє!
12jpg3jpg5678