Команда "Вертикаль" – срібні та бронзові призери Кубку Чернігівської області

З 25 по 26 січня 2020 року в м. Бахмач пройшов IV етап Кубку Чернігівської області зі спортивного (пішоходного) туризму "Адреналін 2019-2020", в якому взяли участь 11 команд з м. Ніжина, Прилук, Новгорода-Сіверського, Бахмача, смт. Варви та с. Семенівки.

ВІТАЄМО!

13 грудня 2019 року команда учнів Новгород- Сіверської гімназії №1 ім. Б.Майстренка взяла участь в міських змаганнях з настільного тенісу, що відбулися до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З 18 по 20 жовтня 2019 року в м. Ніжин пройшов I етап Кубку Чернігівської області зі спортивного (пішохідного) туризму "Адреналін 2019-2020", в якому взяли участь 22 команди з м. Ніжина, Чернігова, Прилук, Новгорода-Сіверського, Бахмача, смт. Варви, Талалаївки, м. Білої Церкви.

Вітаємо команду легкоатлетів гімназії!

На початку жовтня в міському парку традиційно проводиться легкоатлетичний крос, в якому беруть участь команди закладів освіти міста, виборюючи першість на дистанціях 500 м, 1000 м, 1500 м та 2000 м.

Вітаємо з перемогою «Веселих козачат»!

11 жовтня 2019 року збірна команда п’ятих класів нашої гімназії «Веселі козачата» взяла участь у традиційному міському спортивно-розважальному конкурсі-змаганні «Козацькі забави».

Козацький гарт-2019

Минулого тижня на міському стадіоні відбувся міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт – 2019» до Дня українського козацтва і Дня захисника України.

Вітаємо юних боксерів з успіхом!

02-04 жовтня 2019 року в м. Чернігові відбувся Відкритий чемпіонат міста з боксу серед усіх вікових груп.

Вітаємо боксерів з новими досягненнями!

З 15 по 20 вересня у м. Скадовську Херсонської області проходив чемпіонат України ГО ФСТ «Спартак» з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н. і юніорів 2004-2005 р.н.

Шкільна баскетбольна ліга України 3х3

17 квітня 2019 року на міському етапі Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти (Шкільна баскетбольна ліга України) команда нашої гімназії посіла І місце у двох вікових категоріях.

Перемога юнаків на міському етапі Чемпіонату України з волейболу серед закладів загальної середньої освіти

21 березня закінчився міський етап Чемпіонату України з волейболу серед закладів загальної середньої освіти. Наша команда у запеклій боротьбі у складі Полякова Данила, Мельникова Станіслава, Максименка Олега, Гаркавого Кирила, Беденка Павла, Садового Данила, Садового Єгора, Марченка Данила, Пономарчука Євгенія виборола ІІ місце. Але в загальному заліку команди середньої і старшої групи посіли І місце. Вітаємо з перемогою нашу збірну з волейболу і бажаємо успіхів у майбутньому!