Вітаємо дипломанта ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту МАН у 2017-2018 навчальному році!

10 лютого 2018 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Вітаємо дипломантів ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту МАН у 2016-2017 навчальному році та їх керівників!

Недашківська Анастасія, учениця 10-Б класу, захистила науково-дослідницьку роботу з теми: «Особливості рушників Новгород-Сіверщини» у секції «Етнологія», відділення «Історія» і здобула диплом І ступеня. Керівник роботи Костенко Л.О.

Корицька Анна Андріївна, учениця 11-А класу, захистила науково-дослідницьку роботу з теми:  «Дикорослі  квітково-декоративні рослини заповідного урочища «Бирине» (Новгород-Сіверський район)» у секції «Зоологія, ботаніка», відділення «Хімія та біологія» і здобула диплом ІІ ступеня. Керівник роботи Ковальчук Л.М.

Корицька Анна Андріївна, учениця 11-А класу.
Секція: зоологія, ботаніка.
Відділення: хімії та біології (керівник роботи Ковальчук Л.М.).

Недашківська Анастасія, учениця 10-Б класу.
Секція: етнологія.
Відділення: історія (керівник роботи Костенко Л.О.).

Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН Корицьку Анну!

21 лютого 2016 року на базі Чернігівської Малої академії наук учнівської молоді відбувся фінал ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, під час якого юні винахідники захищали свої науково-дослідницькі роботи.

Науково-дослідницька робота «Яблуко –джерело вітамінів і мінералів» учениці 11-Б класу  Шкребінь Анни стала переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2013-2014 навчальному році. Керівник роботи: учитель біології Кольяк Лариса Борисівна.