Різдвяні баскетбольні зустрічі

Новий 2020 рік у гімназії почався спортивно!

03.01.2020 відбувся баскетбольний турнір за участю команд учнів гімназії, випускників різних років та інших навчальних закладів міста. Суддями змагань були тренери-викладачі Дідковський А., Ковальчук Д. та Пурига Г. Традиційно відкриття турніру розпочалося з виконання державного гімну. Ведуча заходу надала слово директору гімназії В. Мокряковій та випускнику школи Г. В’язовику, який урочисто вручив навчальному закладу подарунки.

Третього січня 2020 року о 17:00 у гімназії №1 відбудеться відкритий турнір з баскетболу за участю випускників школи різних років.

Презентація нового видання книги «Слово о полку Ігоревім»

Новгород-Сіверський… Ти зачарував своєю красою не одне покоління земляків і упродовж століть вчив стійко себе боронити та давав натхнення і снагу на працю й творчість. Твоя велич оспівана в шедеврах літератури, архітектури, скульптури, образотворчому мистецтві, чарівних мелодіях та щирих піснях. Про твою дивовижну історію ми дізнаємося з славнозвісної поеми «Слово о полку Ігоревім».

Подяка

Радіємо, що наші випускники завжди підтримують рідний навчальний заклад.

Родинне свято у випускному 11-А класі

11 травня в нашій гімназії відбулося родинне свято, присвячене Дню Матері. Одинадцятикласники приурочили це свято закінченню школи – «Останні батьківські збори 11-А – 2018»

Вечір зустрічі випускників

26 січня в нашій гімназії відбувся традиційний Вечір зустрічі випускників, на який завітали випускники різних поколінь, ветерани педагогічної праці, учні, вчителі, гості. З привітальними словами та розповіддю про сучасне життя гімназії звернулася до гостей директор гімназії В.П.Мокрякова.

«ЛІДЕР» знову в лідерах!

Блискучими результатами відзначились вихованці спортивного клубу «ЛІДЕР» Новгород-Сіверської гімназії №1 на спортивних пєдесталах найвищих гатунків. З 17 по 23 квітня у Харкові пройшла ХІІІ Універсіада України з боксу, в якій брали участь найсильніші боксери України. Вони здобували звання чемпіонів України серед студентів.

27 січня 2017 року о 1700 в гімназії відбудеться Вечір зустрічі випускників. Запрошуємо випускників, учителів, ветеранів педагогічної праці.

Шановні випускники гімназії!

Запрошуємо Вас на презентацію книги «Крізь минуле та сучасне до майбутнього», в якій висвітлена історія гімназії з 1875 по 2015 роки.

Зустріч з авторами відбудеться 3 червня 2016 року в актовій залі гімназії об 1100.

З повагою, директор гімназії В.П.Мокрякова.

Цікава подорож до Чернігова

Щедрий дарунок від випускника школи 1989 року Вадима Щерби надовго запам’ятається учням.