Переможець IV Всеукраїнського етапу VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ Головню Вероніку, ученицю 8-Б класу, яка здобула диплом ІІІ ступеня на IV Всеукраїнському етапі VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та її вчителя Циганкову Людмилу Володимирівну.

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

6 жовтня відбулося урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможці  ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!