Вітаємо переможців І (заочного) етапу ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Марус Марину, ученицю 8-А класу (тема роботи: «Театральне життя м. Новгорода-Сіверського. Театр імені Іллі Уралова»), Недашківську Анастасію, ученицю 11-Б класу (тема роботи: «Повсякденне життя мешканців Новгород-Сіверщини в умовах нацистської окупації (1941-1943 рр.)») та наукового керівника Костенко Ларису Олександрівну, учителя української мови і літератури.

Бажаємо успіхів та перемоги на ІІ (очному) етапі Конкурсу, який відбудеться у м. Київ 29-31 березня 2018 року.IMG 6433