З 30 листопада по 04 грудня в гімназії проводилися заходи в рамках Тижня учнівського самоврядування.

Напередодні Дня боротьби зі СНІДом старшокласники взяли участь у флеш – мобі «Будьмо толерантними до людей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу!», та акції, в ході якої поширювали серед населення профілактичні буклети з метою протидії соціально-небезпечним хворобам.

Традиційно 1 грудня, в День учнівського самоврядування, в нашому навчальному закладі учні мали змогу попрацювати в ролі педагогів, самостійно провівши уроки для вчителів та дітей. Також учні презентували свої класні колективи на шкільній виставці класних куточків.

02 грудня 2015 року Рада Старійшин Острова Скарбів організувала для п'ятикласників урочисту Посвяту в гімназисти.

З нагоди Дня Збройних сил України цього тижня гімназисти взяли участь у міській концертній програмі.

Завершено Тиждень учнівського самоврядування традиційною спортивно - розважальною програмою для старшокласників з нагоди Дня Збройних сил України «Діди та Черпаки».