Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Книжкова виставка, присвячена Дню Незалежності України

У 2023 році Україна відзначає 32-й рік Незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці. Слава Україні!!!!

Книжкова виставка до Дня Європи
9 травня – День Європи
Цьогоріч Україна відзначатиме День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня. Адже ми - частина родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями.
 
Працівники бібліотеки підготували тематичну книжкову виставку, яка допомогла педагогам організувати години спілкування, під час яких здобувачі освіти отримували інформацію про Європу, відкривали для себе європейські цінності, ознайомилися з культурою, мовами, спортом, традиціями та історією народів Європи.
 

День Чорнобильської трагедії
Сьогодні День Чорнобильської трагедії та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Кожного року 26 квітня Україна й увесь світ згадує Чорнобильську катастрофу. Аварія на Чорнобильській АЕС призвела до непоправних медичних, економічних і соціальних та гуманітарних наслідків.
 
Бібліотекарями ліцею підготовлено книжкову виставку:"Чорнобиль. Без права забуття".

9 березня - День народження Тараса Григоровича Шевченка
 
У часи складних випробувань і потрясінь для всіх українців пророчі рядки Кобзаря як ніколи актуальні. У його словах ми знаходимо силу, віру й наснагу в боротьбі за рідну країну.

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Міжнародний день прав людини
10 грудня у світі святкують Міжнародний день прав людини

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

07 травня 2021 року в бібліотеці нашої гімназії була представлена тематична книжкова виставка «9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Бібліотечний урок «Здоров’я – найбільший скарб людини»  

6 квітня до шкільної бібліотеки завітали учні 3-А класу на чолі з класоводом Лисенко А.О. Цікаво та змістовно пройшов бібліотечний урок «Здоров’я – найбільший скарб людини», який підготувала та провела завідуюча бібліотекою Коробко Н.В.

29 січня – День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Книжкова виставка до Дня Соборності України «Соборна-значить єдина»

До Дня Соборності України в шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку «Соборна – значить єдина».