Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
29 січня – День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Книжкова виставка до Дня Соборності України «Соборна-значить єдина»

До Дня Соборності України в шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку «Соборна – значить єдина».

5 січня 2021 року в приміщенні шкільної бібліотеки оформлено книжкову виставку до свята Різдва Христового: «В небі зірка засяяла»

5 січня 2021 року в приміщенні шкільної бібліотеки оформлено книжкову виставку до свята Різдва Христового: «В небі зірка засяяла»

Книжкова виставка, присвячена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Поліське містечко Чорнобиль зайняло місце у сумнозвісному списку поряд із Хіросимою та Нагасакі. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням.

Виставка літератури «Україна без війни» до Дня Збройних Сил України

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України 4 грудня у приміщенні бібліотеки гімназії була представлена виставка літератури «Україна без війни». Вона знайомить читачів з сьогоденням українського війська, прийомом на військову службу за контрактом, викликами, які стоять перед армією на захисті нашої держави. 6 грудня згадуємо, також, про професіоналізм наших миротворців, які своєю доблесною службою за кордоном створюють мужній образ українського солдата і сміливо виконують бойові завдання в гарячих точках по усьому світу.

Голодомор – скорбота в серцях поколінь

Щохвилини з вересня 1932 року по липень 1933-го помирали щонайменше 17 осіб, щогодини – більше 1000, щодня – понад 24 тисячі. За десять місяців Україна втратила майже чверть свого населення. В голодомор, за оцінками дослідників, померло від 7 до 10 мільйонів чоловік. Голодне лихоліття найбільше вразило дітей. Третина всіх померлих від голоду – діти.

Книжкова виставка «Безпека на дорозі – безпека життя»

З 9 по 13 листопада проводиться тиждень безпеки дорожнього руху. З цієї нагоди в нашій бібліотеці була представлена книжкова виставка «Безпека на дорозі – безпека життя». Метою виставки є формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху; обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я школярів.

До Дня українського козацтва та Дня Захисника України

До Дня українського козацтва та Дня Захисника України, що відзначається 14 жовтня, в бібліотеці нашої гімназії представлена книжкова виставка: «Козацькому роду нема переводу», присвячена найбільш яскравим постатям війська Запорізького та історії виникнення козацтва в Україні.

Книжкова виставка «Живої природи душа промовляє»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в бібліотеці нашої гімназії була розгорнута книжкова виставка «Живої природи душа промовляє».

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Починаючи з 1998 року 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято започатковано в честь великого внеску бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства.