Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
До  Дня Покрови Пресвятої Богородиці

Екскурсія, організована бібліотекарем Новгород-Сіверського ліцею №1 Наталією Кробко, в краєзнавчий відділ музею-заповідника “Слово о полку Ігревім” з нагоди свята Дня захисників і захисниць України залишила багато вражень у здобувачів освіти 10-го класу ліцею. Молодь мала можливість ознайомитися з витоками свята Покрови Присвятої Богородиці, яка вважалась захисницею всіх козаків, згадати різні сторінки історії України. Наприкінці зустрічі учні висловили воїнам слова подяки й шани за мужність, силу волі, витривалість.

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Вітаємо прекрасних бібліотекарів нашого ліцею Наталію Коробко та Віталіну Жаворонкіну з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Нехай щодня до бібліотеки приходять нові читачі, полиці завжди заповнюються новими книгами, а бібліотека буде тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво й захоплююче!

Знайомство першачків зі шкільною бібліотекою

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек для першокласників ліцею №1 проведено оглядові екскурсії до шкільної бібліотеки “Перший крок у книжковий світ”.

Книжкова виставка, присвячена Дню Незалежності України

У 2023 році Україна відзначає 32-й рік Незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці. Слава Україні!!!!

Книжкова виставка до Дня Європи
9 травня – День Європи
Цьогоріч Україна відзначатиме День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня. Адже ми - частина родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями.
 
Працівники бібліотеки підготували тематичну книжкову виставку, яка допомогла педагогам організувати години спілкування, під час яких здобувачі освіти отримували інформацію про Європу, відкривали для себе європейські цінності, ознайомилися з культурою, мовами, спортом, традиціями та історією народів Європи.
 

День Чорнобильської трагедії
Сьогодні День Чорнобильської трагедії та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Кожного року 26 квітня Україна й увесь світ згадує Чорнобильську катастрофу. Аварія на Чорнобильській АЕС призвела до непоправних медичних, економічних і соціальних та гуманітарних наслідків.
 
Бібліотекарями ліцею підготовлено книжкову виставку:"Чорнобиль. Без права забуття".

9 березня - День народження Тараса Григоровича Шевченка
 
У часи складних випробувань і потрясінь для всіх українців пророчі рядки Кобзаря як ніколи актуальні. У його словах ми знаходимо силу, віру й наснагу в боротьбі за рідну країну.

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Міжнародний день прав людини
10 грудня у світі святкують Міжнародний день прав людини

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

07 травня 2021 року в бібліотеці нашої гімназії була представлена тематична книжкова виставка «9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».