Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
9 березня - День народження Тараса Григоровича Шевченка
 
У часи складних випробувань і потрясінь для всіх українців пророчі рядки Кобзаря як ніколи актуальні. У його словах ми знаходимо силу, віру й наснагу в боротьбі за рідну країну.

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Міжнародний день прав людини
10 грудня у світі святкують Міжнародний день прав людини

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

07 травня 2021 року в бібліотеці нашої гімназії була представлена тематична книжкова виставка «9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Бібліотечний урок «Здоров’я – найбільший скарб людини»  

6 квітня до шкільної бібліотеки завітали учні 3-А класу на чолі з класоводом Лисенко А.О. Цікаво та змістовно пройшов бібліотечний урок «Здоров’я – найбільший скарб людини», який підготувала та провела завідуюча бібліотекою Коробко Н.В.

29 січня – День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Книжкова виставка до Дня Соборності України «Соборна-значить єдина»

До Дня Соборності України в шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку «Соборна – значить єдина».

5 січня 2021 року в приміщенні шкільної бібліотеки оформлено книжкову виставку до свята Різдва Христового: «В небі зірка засяяла»

5 січня 2021 року в приміщенні шкільної бібліотеки оформлено книжкову виставку до свята Різдва Христового: «В небі зірка засяяла»

Книжкова виставка, присвячена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Поліське містечко Чорнобиль зайняло місце у сумнозвісному списку поряд із Хіросимою та Нагасакі. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням.

Виставка літератури «Україна без війни» до Дня Збройних Сил України

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України 4 грудня у приміщенні бібліотеки гімназії була представлена виставка літератури «Україна без війни». Вона знайомить читачів з сьогоденням українського війська, прийомом на військову службу за контрактом, викликами, які стоять перед армією на захисті нашої держави. 6 грудня згадуємо, також, про професіоналізм наших миротворців, які своєю доблесною службою за кордоном створюють мужній образ українського солдата і сміливо виконують бойові завдання в гарячих точках по усьому світу.