Учнівське самоврядування - добровільне об’єднання учнів гімназії, мета якого: впровадження нових форм позакласної роботи;забезпечення умов для розвитку особистості, її здібностей, талантів, прищеплення кращих моральних якостей; стимулювання в учнів пізнавальної активності, розвиток лідерських навичок.

photo_5217460176385330825_y.jpg

Учнівське самоврядування гімназії має модель ділової гри «Молодь in UA», що має всі атрибути державності: власну назву, герб, прапор, гімн.

Заняття активу відбуваються в центрі учнівського самоврядування - сучасному і комфортному освітньому середовищі.

Уряд учнівського самоврядування (координує загальношкільне самоврядування) складається з міністерств, які відповідають за різні сфери загального гімназійного життя. Кожне міністерство та самоврядування класів працюють над реалізацією різнопланових проектів, спрямовуючи зусилля на те, щоб життя в ліцеї було цікавим, змістовним та незабутнім.

Склад уряду:

• Міністерство освіти
  • Міністерство культури та відпочинку
  • Міністерствоз питань правопорядку
  • Міністерствоз питаньмилосердя та патріотизму
  • Міністерство Барвінчат
  • Міністерствоз питань екології та господарства
  • Міністерство спорту та здоров'я
  • Міністерстерствоінформації