Зарахування дітей до Новгород-Сіверського ліцею №1  здійснюється на безконкурсній  основі   згідно  наказу  Міністерства освіти і науки України  від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Загальноосвітні навчальні заклади приймають дітей на навчання відповідно до визначеної території обслуговування. За наявності вільних місць дитина може навчатися і в інших навчальних закладах.

Для зарахування дитини до першого класу батькам чи особам, які їх замінюють, потрібно подати до загальноосвітнього навчального закладу такі документи:

• заяву на ім’я директора;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка.

Перелік необхідних документів для зарахування до 10 класу:

• Заява від батьків.
  • Медична довідка.
  • Копія свідоцтва про народження дитини.
  • Свідоцтво про закінчення базової загальної середньої освіти.

Перелік необхідних документів для зарахування до інших класів:

• Заява від батьків.
  • Медична картка дитини.
  • Особова справа.

Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Адміністрація Новгород-Сіверської гімназії №1 повідомляє, що
прийом документів майбутніх першокласників на 2021-2022 навчальний рік з 01 травня по 31 травня 2023 року.
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

• Заява встановленого зразка;
  • Копія свідоцтва про народження дитини.

Документи прийматимуться щодня (крім вихідних днів) з 9.00 до 15.00.

Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників  відбудуться  30 травня 2023 року.