Починаючи з 1998 року 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято започатковано в честь великого внеску бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства.

Щорічно до Дня бібліотек у школах України в кожному класі проводяться заходи, присвячені його величності Книзі.

Учні 2-Б класу (класовод Воробйова Н.К.) взяли активну участь у святі «Бібліотека – дім мудрості». Бібліотекар Наталія Вікторівна Коробко розповіла дітям про бібліотеку, про значення книги в житті людини, про правила зберігання та користування книгою. А ще для дітей було проведено пізнавальні ігри – «Що то за герой» та «Чарівна торбинка». Наприкінці свята учні привітали зі святом працівників бібліотеки віршами, прислів’ями та приказками про книгу, побажали творчого натхнення у роботі.

0001020304