Дьомкіна Інна Юріївна

Освіта вища, педагогічний стаж складає 17 років, має першу кваліфікаційну категорію, працює над проблемним питанням «Система роботи вихователя щодо підвищення навчально-виховного процесу в групі продовженого дня»

Кабиш Тетяна Олегівна

Освіта вища, педагогічний стаж 32 роки, вища категорія, працює над питанням «Виховання у дітей культури поведінки, взаємоповаги до дорослих і друзів»

Лавицька Ірина Костянтинівна

Освіта вища, педагогічний стаж складає 3 роки, має кваліфікацію спеціаліст, працює над проблемним питанням «Формування елементів екологічного світорозуміння, екологічної вихованості, розвиток у дитини позитивного емоційно-ціннісного ставлення до природного довкілля»

Селезень Наталія Володимирівна

Освіта вища, педагогічний стаж складає 13 років, має другу кваліфікаційну категорію, працює над проблемним питанням «Розвиток творчого потенціалу особистості засобами фольклору»

Чечель Олена Миколаївна

Освіта вища, педагогічний стаж складає 32 роки, має першу кваліфікаційну категорію, працює над проблемним питанням «Роль казки в навчально-виховному процесі молодшого школяра»