Пропонуємо усім дітям України приєднатися до Всеукраїнської акції «Тисяча малюнків за єдину країну».

Метою акції є привернення засобами дитячої художньої творчості уваги світової громадськості до болючої проблеми збереження суверенітету і територіальної цілісності України.

Усі малюнки, створені у рамках акції, у якості подарунків до Дня Перемоги будуть передані Посольству Російської Федерації, офіційним представникам інших держав і міжнародних інституцій.

Щоб взяти участь в акції, необхідно:

1. Створити малюнок форматом А4 на тему «Україна за мир, любов та злагоду, або мир в Україні. Діти єдині».
  2. У правому нижньому куті аркуша робота має бути підписаною: прізвище та ім'я,  учень (учениця) якого класу та школи (ДНЗ).
  3. Надіслати малюнок (привезти особисто, переслати звичайною поштою) до координаційного центру акції при Чернігівському обласному педагогічному ліцеї за адресою:

14000, м. Чернігів,

вул. Щорса, 4а

Чернігівський обласний педагогічний ліцей

веб-сайт:  http://www.lyceum-cn.org/

Акція триває до 1 травня 2014 року. Малюнки можуть бути виконані олівцями, фломастерами, фарбами тощо. Можуть мати тексти. За детальною інформацією звертайтеся до координатора акції:

Антоніна Федорченко, тел. (063)5342703,

НЕ ВСІ ВМІЮТЬ МАЛЮВАТИ, АЛЕ ВСІ ЛЮБЛЯТЬ СВОЮ КРАЇНУ!