Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

15 червня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження переможців Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

«Всі добрі справи починаються з любові до матері», - переконаний заступник Міністра.

Як зазначила заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Марія Богуслав усього до конкурсу надійшло 1411 малюнків, 1960 віршів, 1279 листів від учнів 1 – 11 класів. Журі відзначило 30 дітей, роботи яких здобули призові місця за номінаціями: «Малюнок»; «Вірш»; «Лист».

Переможці конкурсу були нагороджені цінними подарунками. 

У категорії «Вірш» серед учнів 1-4 класів ІІІ місце посів учень 4-Б класу нашої гімназії Бельдяга Назар.1Творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» був присвячений Дню матері та проводився за ініціативи громадської організації «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», Міжнародної школи «Меридіан» спільно з Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України з 15 лютого по 15 квітня 2016 року серед учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та професійних училищ. Конкурс був покликаний привернути увагу громадськості до проблем української родини та зміцнення народних родинних традицій; а також виявити та підтримати обдарованих дітей.2