Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

За організаційно-інформаційної підтримки Міністерства культури України, Управління культури Дарницької районної  державної адміністрації в м. Києві, НАВС України, Громадської організації « КИЇВ - ЄВРОПЕЙСЬКА СТОЛИЦЯ» 17 грудня 2016 року в Києві відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів».

Мета фестивалю - сприяння  відродженню, збереженню і розвитку національної культури та її популяризації, активізація культурного обміну серед підростаючого покоління. До складу журі фестивалю входили відомі артисти театру та кіно, видатні діячі культури і мистецтв України, викладачі Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, представники шоу бізнесу. 

У концертній програмі під назвою «Сяйво ПервоЦвітів» взяли участь колективи та солісти із різних міст України.

На конкурсі були представлені такі  номінації:

  • театральне мистецтво;
  • вокал;
  • хореографія;
  • інструментальне мистецтво.

Середня та старша групи хореографічної студії «Танцювальний квартал» також стали учасниками цього фестивалю. Участь у фестивалі-конкурсі відбулася завдяки підтримці міського голови Бондаренка Олега Анатолійовича, за що учні, батьки та адміністрація Новгород-Сіверської гімназії №1 щиро вдячні.

На сцені на розсуд журі конкурсу було представлено три номери –  танок «Гуцульський драйв», «Зозуля», «Дівочі викрутаси».Журі високо оцінило талановитих вихованців хореографічного колективу, за підсумками конкурсу вони стали володарями «Гран-прі»,  отримали дипломи переможців та сертифікат учасника Всеукраїнського фестивалю – конкурсу мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів» зі знижкою 50 % на майбутні виступи. Керівник колективу Шкалаберда Юлія Анатоліївна відзначена подякою організаторів фестивалю.
DSCN81561DSCN81701Фестиваль дає можливість обдарованим дітям розкрити свої здібності, відкриває дорогу у світ мистецтва. Це свято вершин творчості та втілення дитячих зіркових мрій! Учасники хореографічної студії дуже задоволені тим, що їм поталанило стати учасниками фестивалю.DSCN81601DSCN82011
DSCN82251танцювальний квартал

DSCN82361

S5-ivdAfKMQ