Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Здоровим бути здорово!!!

Сьогодні, у Всесвітній день здоров'я, в гімназії для учнів початкових класів відбувся Game day, метою якого було популяризація спорту, Олімпійських ігор, залучення дітей до активного та здорового способу життя. Захід відбувся за сприяння Чернігівського обласного осередку Національного Олімпійського комітету України.

Бібліотечний урок «Здоров’я – найбільший скарб людини»  

6 квітня до шкільної бібліотеки завітали учні 3-А класу на чолі з класоводом Лисенко А.О. Цікаво та змістовно пройшов бібліотечний урок «Здоров’я – найбільший скарб людини», який підготувала та провела завідуюча бібліотекою Коробко Н.В.

Атестація – 2021

Атестація вчителя – це рух уперед, що сповнює наше життя сенсом, мотивує до інтелектуальної та духовної праці, навчає досягати перемог, набувати досконалості.

Психологічний практикум «Адаптація та наступність»

Від вміння швидко звикати до нових умов, адаптуватись до навчання, залежить самопочуття, розвиток та успішність у процесі оволодіння знаннями. «Адаптація та наступність», такий психологічний практикум провела психологиня Тетяна Андріївна Могильна під час канікул.

Навчально-тренувальний похід вихідного дня вихованців туристичного гуртка «Вертикаль»

Навчально-тренувальний похід вихідного дня вихованців туристичного гуртка «Вертикаль» (тренер – Євгеній Балабко).

Тиждень математики
З 15 по 19 березня з метою підвищення зацікавленості учнів до вивчення математики, розвитку логічного мислення, уваги, швидкості реакції, пам’яті в Новгород-Сіверській гімназії №1 було проведено Тиждень математики.

Тиждень дитячої книги

Читайте щодня! Закохайте дитину в книгу. Це буде вашою найбільшою інвестицією у розвиток інтелекту дитини та її здатності мислити творчо та нестандартно.

21 березня – Всесвітній день поезії

У світі мільйони книг – мільйони сповідей.

Буває, читаєш книгу – і готовий повірити; а буває, читаєш – і довіряєш кожному слову. Відчуваєш, як витончується, ушляхетнюється душа. І ти уже не будеш таким, як раніше.

19 березня у 6-В класі відбулося свято квітів, музики і весни

Знов починається весна!...
Знов починаються дива...
То серед двору із-під снігу
Раптово визирне трава,

Вітаємо з перемогою у конкурсі декламаторів «Я в серці маю те, що не вмирає»!

З нагоди Всесвітнього дня поезії та відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, з метою популяризації мистецтва художнього слова, для вшанування пам’яті видатної української поетеси та громадської діячки, популяризації її творчості Новгород-Сіверським відділом освіти, молоді та спорту було проведено конкурс декламаторів «Я в серці маю те, що не вмирає».