Оголошено осінні канікули

До уваги учнів та батьків!!!

З 18 по 24 жовтня 2021 року для здобувачів освіти 1-11 класів оголошено канікули.

Бібліотечний урок для учнів 4 класів  "Перли рідного краю"

11 жовтня 2021 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції і цінності», проведено краєзнавчий урок під назвою: «Перли рідного краю»

Ігри патріотів -2021
Будували козацьку фортецю та скакали на конях, переправлялися човнами через річку та проявляли козацьку міць на боксерському рингу; демонстрували кмітливість під час командної гри «Гігантські хрестики-нулики» та згуртовано перетягували канат; ліпили вареники та вчили елемент українського народного танцю «Повзунець» - усі ці випробування з успіхом пройшли юні козачата-четвертокласники під час Олімпійського уроку «Ігри патріотів»

Вітаємо боксерів з успіхом!!!
Сьогодні вихованці Клубу боксу «Лідер»привезли нові нагороди з Відкритого всеукраїнського турніру з боксу «КОРОЛЬ РИНГУ»

Оголошення

З 23.09.2021 року учні 5-11 класів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім.Б.Майстренка перейшли на дистанційну форму навчання.

Тиждень В. О. Сухомлинського

У початкових класах пройшов тиждень, присвячений творчості В. О. Сухомлинського.

Вітаємо Валерію Єрошенко із ЗОЛОТОМ на Чемпіонаті України з боксу!!!!
Це ЗОЛОТО, друзі!!!)
ВАЛЕРІЯ ЄРОШЕНКО, талановита спортсменка Клубу боксу «ЛІДЕР», стає чемпіонкою України з боксу серед жінок-еліти 2021 року та представлятиме нашу країну на чемпіонаті Світу!!!

День миру
Сьогодні відзначаємо день Миру,

Олімпійський день
Цей рік позначений визначними спортивними подіями: Олімпійські ігри в Токіо, 30-річчя створення Національного олімпійського комітету України, 20-річчя створення відділення Національного олімпійського комітету в Чернігівській області.