Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
 Тренінг для учнів з надання домедичної допомоги

На жаль, воєнні ризики стали невід'ємною частиною нашого життя. Формування в учнів  навичок безпечної поведінки  під час війни – сьогодні одне з головних завдань батьків та освітян.

З цією метою учні 7-Б класу Новгород-Сіверського ліцею №1 під керівництвом Світлани Сігути  пройшли тренінг з надання домедичної допомоги. Навчання провела інструкторка з тактичної медицини, підготовлена за стандартами НАТО, професіонал високого рівня Віра Логвенок.

ПВК ”Редан”- інформаційно-психологічна спецоперація росії з метою дестабілізації ситуації в Україні.

ПВК “Редан” – так називають нову агресивну субкультуру, яка останнім часом поширюється в Україні.

Її учасниками часто стають підлітки, які влаштовують масові бійки. Ця субкультура виникла з популярного японського підліткового аніме “Hunter x Hunter”. Але  дана субкультура з’явилась в рф як бандитське угруповання ПВК”Редан”, що є пропагандою насильства серед підлітків. ПВК ”Редан”- це інформаційно-психологічна спецоперація росії з метою дестабілізації ситуації в Україні.

Участь у конкурсі малюнків, присвяченому збереженню біорізноманіття природи до 2030 року
Учні 4-Б класу Новгород-Сіверського ліцею №1 (вчитель Воробйова Н.К.) долучилися до Канадського конкурсу малюнків, присвяченому збереженню біорізноманіття природи до 2030 року.

Участь у міській акції «Частинку серця віддаю воїну» до Дня українського добровольця

Учні ліцею взяли участь в міській акції «Частинку серця віддаю воїну» до Дня українського добровольця.

9 березня - День народження Тараса Григоровича Шевченка
 
У часи складних випробувань і потрясінь для всіх українців пророчі рядки Кобзаря як ніколи актуальні. У його словах ми знаходимо силу, віру й наснагу в боротьбі за рідну країну.

Виставка патріотичних малюнків до Дня народження Шевченка

І на оновленій землі врага не буде, супостата, і буде син, і буде мати, і будуть люде на землі - Тарас Шевченко

До Дня народження Т.Г.Шевченка
Щороку в березні Україна і світ вшановує пам”ять велета духу, митця могутньої творчої сили, поезія якого стала основою для створення української літературної мови, борця за свободу і людську гідність ТАРАСА ГРИГОРОВИЧА ШЕВЧЕНКА.
"Наша дума, наша пісня не вмре, не загине, от де люде, наша слава, слава України!"

Весняні привітання ліцеїстів

Хай ця весна подарує кожному з нас надію, наблизить перемогу, зігріє серце добром та вірою! Сьогодні наші учні, вихованці хореографічної студії «Танцювальний квартал», надіслали нам відеопривітання із своєї творчої скриньки.

Вітаємо переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики!
Вітаємо учителів інформатики та учнів Новгород-Сіверського ліцею №1, які стали переможцями Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики освітнього проєкту «На Урок»

Тренінг для працівників ліцею з надання домедичної допомоги
Один з головних принципів закладів освіти - безпека для дитини. Для того, щоб організувати безпечний освітній простір, працівники освіти мають володіти певними навичками, одна з яких - вміння надати домедичну допомогу.
За сприяння військової адміністрації в Новгород-Сіверському ліцеї №1 інструктором з тактичної медицини Вірою Логвенок для педагогів та технічних працівників закладу проведено навчальний тренінг з надання домедичної допомоги.