З Днем соборності України!

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Слава прекрасній країні – Україні!

День соборності України

Важкий шлях пройшла Україна, щоб здобути незалежність і соборність своїх земель. І сьогодні наша держава, можливо, як ніколи раніше, потребує єдності всього українського народу.

Мова єднає

Мова – унікальний код української нації, наше благословення…

Беремо дрібоньку настанов від Шевченка:

«Борітеся – поборете».

Ми - за здоровий спосіб життя

Чудові краєвиди, неперевершена зимова атмосфера, спортивні та розважальні ігри на свіжому повітрі, смачна запашна їжа на багатті, спілкування в колі друзів – кожна хвилина цього чудового вихідного дня, проведеного на деснянських просторах, подарувала безліч неймовірних відчуттів та незабутніх емоцій шанувальникам активного відпочинку – вихованцям гімназійного туристичного гуртка «Вертикаль»(керівник – Євген Балабко).

Щирі вітання гімназійній родині зі Старим Новим роком!

Незабутніх, радісних та чарівних новорічних свят!

Прямісінько з північної Лапландії на новорічному квадроциклі завітав цьогоріч Дідусь Мороз із Снігуронькою до старшокласників гімназії, подарувавши всім присутнім віру в диво та солодкі подарунки.

З Новим роком!

Новий рік – це очікування дива, цікаві розваги та, звичайно, солодощі.

Вітаємо переможців та учасників Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку Прангліміне

Вітаємо учнів гімназії Новгород-Сіверської гімназії №1 – переможців та учасників Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку Прангліміне: Шкалаберду Лілію, Пономарчука Євгенія, Адамкевича Миколу, Марус Марину, Пехотну Поліну, Подоляко Варвару (тренер – вчитель математики Сова Л.В.).

Святковий день з вихованцями гімназійного туристичного гуртка "Вертикаль"

Безліч незабутніх радісних емоцій подарував сьогоднішній святковий день вихованцям гімназійного туристичного гуртка "Вертикаль". Разом з тренером Євгенієм Балабком команда щороку блискуче представляє Сіверщину на обласних та всеукраїнських змаганнях зі спортивного туризму, а вихідні, святкові дні та канікули – це завжди чудова можливість провести час на свіжому повітрі, насолодитися спілкуванням, відпочити та отримати заряд бадьорості та сил для нових звершень!

Напередодні свята Святого Миколая

Сьогодні, напередодні свята Святого Миколая, діти в очікуванні дива насолоджувалися чарівним світом казки та чудовою грою акторів. А ще – загадували бажання та обіцяли бути слухняними та чемними.