Світлій пам"яті колеги...

Учора, 2 липня,  на 72-му році життя пішов у засвіти ветеран педагогічної праці Новгород-Сіверського ліцею №1 ЄВГЕНІЙ ЄВГЕНОВИЧ ДОНЧЕНКО - людина прекрасної душі, стійкого характеру, відкритого серця.

Пишаємося нашими медалістами!!!
      Молодь продовжує мріяти та будувати плани на майбутнє під час війни. Ми безмежно пишаємося здобувачами освіти, які, не зважаючи на усі перешкоди та труднощі цього навчального року, досягли вершини шкільного Олімпу!
Щиро вітаємо випускників Новгород-Сіверського ліцею №1 з нагородженням золотими медалями «За високі досягнення у навчанні»:

Вітаємо!!! Команда "Сіверяни" Новгород-Сіверського ліцею №1 (старша вікова група) - СРІБНІ призери обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") - 2024!!!

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, виховання дітей і молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народові через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» 30 травня 2024 року в online-режимі проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Кришечки збери - Україні допоможи!

До екоруху "Кришечки збери - Україні допоможи" приєднались учні Новгород-Сіверського ліцею №1. Зібрали кілька ящиків пластикових кришечок, які скоро відправимо на переробку.

Зробили важливий внесок на благо довкіллю, кращому завтра і задля перемоги.

Просвітницький захід у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров′ я «Ти як?»
Восьмикласники ліцею разом з практичним психологом Могильною Т.А. взяли участь у просвітницькому заході у форматі онлайн для школярів області, організованого за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Нагороджено переможців щорічного конкурсу "Гордість і надія ліцею"
2023-2024 навчальний рік підійшов до завершення. На святі Останнього дзвоника директор В.П.Мокрякова вручила пам»ятні кубки учням в номінаціях:

Вітаємо переможців  XXI Всеукраїнської інтернет-олімпіади з географії та основ здоров"я «На Урок» (Весна 2024)
Вітаємо здобувачів освіти Новгород-Сіверського ліцею №1 з успіхами в інтелектуальних змаганнях!!!

Цьогоріч у XXI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з географії «На Урок» (Весна 2024) брали участь 30 учнів з 6,8,9-х класів, з них 15 учнів відзначені Дипломами І-ІІІ ступенів.

У XXI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з основ здоров’я «На Урок» (Весна 2024) брало участь 17 учнів з 6,8,9-х класів, з них 11 учнів відзначені Дипломами І-ІІІ ступенів.

Музейна вікторина "Пізнаємо рідний край"

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей учні 5 класу Новгород-Сіверського ліцею №1 разом із класним керівником Пишко М.М. завітали до краєзнавчого відділу історико-культурного музея-заповідника "Слово о полку Ігоревім" на вікторину "Пізнаємо рідний край".

Рух - це здорово!

За ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в Україні проводиться Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів “Рух – це здорово!”, присвячений Дня захисту дітей. У рамках проєкту сьогодні учні 8-Б класу Новгород-Сіверського ліцею №1 разом з класним керівником Сігутою С.О. взяли участь у спортивних та ігрових активностях на свіжому повітрі.