Учні 4-В класу на екскурсії в пекарні
До Дня хліба та Міжнародного дня кухаря і кулінара учні 4-В класу Новгород-Сіверської ліцею №1 разом з класним керівником Меньшиковою С.М. відвідали місцеву пекарню «Наш пекар», де мали змогу побачити процес виготовлення випічки на власні очі.

Нехай буде мир на землі! Нехай буде хліб на столі!

Хліб - один із популярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жодний день. Тому не дивно, що у нього є і своє свято - Всесвітній день хліба, що відзначається щорічно 16 жовтня.

"Нехай буде мир на землі! Нехай буде хліб на столі" - під таким гаслом пройшла ранкова зустріч у 1-Б класі Новгород-Сіверського ліцею №1, проведена  класним  керівником Невідомою О.В

Виховуємо дбайливе ставлення до хліба
Починаючи з 2006 року 16 жовтня в усьому світі відзначають День хліба.
В Україні завжди люди ставилися до хліба дбайливо і з любов'ю, з дитинства виховували в дітях повагу до хліборобської праці.
З нагоди свята учні 4-Б класу Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь у тематичному заході,

Свято вшанування хліба
6 жовтня День хліба — свято, присвячене одному з найдавніших і найважливіших продуктів харчування в історії людства. Це не просто день для вшанування хліба, але й нагадування про значення цього продукту для культури, традицій нашої країни.

Діти малювали радість!

13 жовтня дитячий простір «Чарівний куточок», який діє на базі початкової школи Новгород-Сіверського ліцею №1, став місцем справжнього дива. Вихованці художньої студії "Палітра" у форматі відеозв»язку мали можливість зустрітися з італійським художником Жаном Філіпом та клоуном Уццо, щоб зайнятися творчістю, поспілкуватися та відпочити.

Змагання з футзалу у рамках проєкту  «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

«Згуртованість, перемога та нові емоції!» – саме з таким емоційним налаштуванням учасники освітнього процесу Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти».

Вітаємо з відзнакою!

Залишатися стійкими в умовах війни непросто, але можливо. І важливо. Є фахівці, які готові допомагати. У кожній громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською. Заходи у рамках Програми покликані сформувати культуру піклування про ментальне здоров’я.

Вітаємо практичного психолога Новгород-Сіверського ліцею №1 Тетяну МОГИЛЬНУ з отриманням Відзнаки Координаційного центру підтримки цивільного населення Чернігівської обласної військової адміністрації за успішне впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров»я у нашій громаді!!!

До Всесвітнього дня пошти

У Всесвітній день пошти учні 4-А класу разом з класоводом Чмир Н.В. здійснили віртуальну подорож до історії поштової галузі.

Психологічні хвилинки на уроках фізичної культури До Дня ментального здоров"я

Сьогодні весь світ відзначає Всесвітній день ментального здоров’я. Цей день присвячений підвищенню обізнаності щодо важливості ментального здоров’я, нагадування про важливість турботи про свій емоційний стан.

Превентивне виховання учнів

Сьогодні інспектор ювенальної превенції Іваненко Крістіна та соціальний педагог Новгород-Сіверського ліцею №1 Лисенко Ганна провели превентивні заходи з учнями п'ятих-шостих класів.