День пам’яті та примирення

У ці дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

День матері

З Днем матері!!!

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

07 травня 2021 року в бібліотеці нашої гімназії була представлена тематична книжкова виставка «9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Нехай Чорнобиля біда остання буде на планеті

26 квітня 1986 року. Була весна – квітуча, напоєна запахами землі й нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

22 квітня - Міжнародний день Матері-Землі

До Дня Землі, який припадає на 22 квітня, учні 5-8 класів гімназії були залучені до Найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін «Планета – мій дім», який організований UNICEF.

В Новгород-Сіверській гімназії №1 діятиме новітня STEM-лабораторія!

Маємо чудову новину: аби заохотити дітей вивчати точні науки, зробити уроки більш різноманітними, цікавими та пізнавальними, в Новгород-Сіверській гімназії №1 діятиме новітня STEM-лабораторія!!!

Вітаємо з перемогою в Міжнародному конкурсі!!!

ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика серед учнівської та студентської молоді цьогоріч відбувся в дистанційному форматі.

Активний відпочинок корисний для здоров’я

Вихідні дні на свіжому весняному повітрі подарували вихованцям туристичного гуртка «Вертикаль» Новгород-Сіверської гімназії №1 не тільки активний відпочинок і користь для здоров’я, а й стали тренувальним гартуванням витривалості, сили, координації, швидкості – всіх необхідних якостей, що допомагають туристам під час змагань досягти найвищих досягнень.

Перемога на зональних змаганнях України з боксу серед юнаків

Учень восьмого класу Новгород-Сіверської гімназії №1, вихованець Клубу боксу «ЛІДЕР» Олег Маслюк виборов перше місце і став чемпіоном Зональної першості України з боксу серед юнаків (15-18 квітня, м. Харків).

Весняна толока – 2021

Вчора, 12 квітня, працівники Новгород-Сіверської гімназії №1 долучилися до весняної толоки, під час якої здійснили прибирання від торішнього листя та сміття в одній із головних зелених зон відпочинку нашого міста – парку імені Т. Шевченка.