Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Учні ліцею взяли участь в акції до Дня миру
     21 вересня – Всесвітній день миру.
     З нагоди свята у Новгород-Сіверському ліцеї №1 на тематичних класних годинах учні середніх та старших класів онлайн говорили про найцінніше - важливість миру!
      Під звуки сирени, перебуваючи у сховищі, першокласники готували свої перші поробки - білих голубів, що є символом мирного життя. Невпевнено тримаючи в долоньках олівці, розмальовували блакитним та жовтими кольорами сердечка, мріючи про безтурботне щасливе дитинство та мир на землі. Другокласники та третьокласники намалювали патріотичні малюнки, плакати, зробили чудові аплікації. А четвертокласники із щирою радістю взяли участь у творчій акції, розповідаючи в малюнках на асфальті про те, що мир – це спокій, радість, щастя, можливість навчатися та жити на рідній землі.

  Напередодні Дня міста в Новгород-Сіверському ліцеї №1 створено новий освітній простір “Молодь in UA”.

Надзвичайно важливим є те, щоб в сучасному освітньому закладі учні мали можливість не тільки здобувати якісні знання, але й можливість реалізовувати свої творчі, інтелектуальні, спортивні здібності, розвивати лідерські якості, робити шкільне життя цікавим та змістовним.

З цією метою в ліцеї діє художня студія “Палітра”, хореографічна студія “Танцювальний квартал”, гурток з волейболу, гурток “STEAM”, а також працює учнівське самоврядування.

Цьогоріч завдяки ідеям вихованців художньої студії “Палітра”, який очолює талановита художниця Тетяна Канторіз, учням та педагогам вдалося реалізувати творчий проєкт щодо оновлення інтер"єру центру учнівського самоврядування.

Наші учні - переможці та призери Чемпіонату України ФСТ «Спартак»!!!

Учні ліцею, які вже не перший рік успішно розвивають свої спортивні здібності в Клубі боксу «ЛІДЕР», гідно представили нашу область і місто на Чемпіонаті України ФСТ «Спартак» з боксу серед юнаків і юніорів у м. Мукачеві, виборовши одну ЗОЛОТУ, одну СРІБНУ та три БРОНЗОВІ нагороди!!! Пишаємось!!!

Тематична зустріч з рятувальниками
У рамках уроку основ здоров"я сьогодні учні 6-Г класу ліцею №1 разом з класним керівником Могильною Т.А., вчителем Чмигальовою А.С. та асистентом вчителя Хлус О.В. завітали на екскурсію до Новгород-Сіверського районного відділу ДСНС.
Мета візиту - ознайомлення дітей правилами безпеки життєдіяльності.

В ліцеї відкрито кабінет "КЛАС  БЕЗПЕКИ"
Цьогоріч у Новгород-Сіверському ліцеї №1 відкрито кабінет "КЛАС БЕЗПЕКИ".
Кабінет створено в рамках реалізації всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги та рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Вітаємо переможниць обласного конкурсу "Одна планета - одне майбутнє!"
Чи є десь на Землі такий чудовий край, де травень пливе на крилах солов’їних пісень, де вранці на замріяній річці вмивається джерельною водою біле латаття, де навесні під шатами могутніх дубів яскравіє килим первоцвітів, де на барвистих придеснянських луках можна напитись цілющих пахощів різнотрав’я?
Так, це чарівна Чернігівщина, край, оповитий смарагдовими лісами, голубими стрічками річок, безкрайніми луками й імлистими болотами. Ми пишаємося багатствами свого краю, але водночас нас тривожать зміни, які відбуваються в природі, під впливом людини. А тому святий обов’язок нашого покоління - вивчати і зберігати природні скарби Чернігівщини.

"Сіверяни" - бронзові призери гри "Сокіл"("Джура")!
Напередодні Дня фізичної культури та спорту команду "Сіверяни" Новгород-Сіверського ліцею №1 нагороджено пам"ятним кубком та Дипломом управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура").
Почесними грамотами за підготовку команди нагороджено педагогів Оксану Ільющенко та Геннадія Пуригу - керівника та виховника рою "Сіверяни"".

Єдиний уроки безпеки
8 вересня учні початкових класів ліцею взяли участь в "Єдиному уроці безпеки", проведеному співробітниками сектору реагування патрульної поліції спільно з ювенальною превенцією Новгород-Сіверського відділу поліції.

До уваги здобувачів освіти

З 01.09.2023 року

освітній процес у ліцеї здійснюється за змішаним режимом: дистанційна форма навчання на освітній платформі G-Suite (Classroom) 

та очна форма навчання

З Днем знань!
1 вересня - День знань!
2023-2024 навчальний рік розпочато!
Сьогодні Ліцей знову стала місцем натхнення і сили для своїх учнів.
Бажаємо цікавого і ефективного навчального року. Кожен із нас буде свідомо та відповідально розвиватися задля щасливого майбутнього нашої прекрасної й сильної країни.
Слава Україні!