Випускний – 2021

Стихли останні акорди шкільного вальсу, полетіли в небо білосніжні кульки мрій, отримано свідоцтва про повну загальну середню освіту та заслужені медалі й грамоти; попереду – вступ до омріяних вузів, перші кроки в дорослий світ.

Вихованці гуртка STEAM створили робота

Випускники Новгород-Сіверської гімназії №1, вихованці гуртка STEAM Ярослав Марущенко і Денис Івашкін на базі набору Makeblock mBot створили робота. Робот переміщується самостійно за заданою програмою за допомогою ультразвукового зору, також ним можна керувати вручну через Bluetooth-джойстик.

Подорож педагогів гімназії до Буцького гранітного каньйону

Незабутній, сповнений яскравих емоцій релакс після завершення навчального року – подорож педагогів гімназії до Буцького гранітного каньйону, якому майже 2 млн. років, екскурсія до музею Трипільської культури, прогулянка Александрійським парком, відновлення сил та енергії серед краси природи, фотосесія у квітуючому маковому полі!!!

Загальношкільна учнівська конференція

17 червня в гімназії відбулася загальношкільна учнівська конференція, під час якої організовано зустріч лідерів учнівського самоврядування 5-11 класів з адміністрацією гімназії та у форматі діалогу обговорено ряд питань, важливих для побудови Стратеії розвитку школи:

Учні 1-Б класу відвідали Менський зоопарк

Влітку діти прагнуть яскравого відпочинку, пригод, емоцій, спілкування в колі друзів, нових відкриттів.

Теренова гра «Марш добровольців»
З 04 по 06 червня 2021 року десятикласники Новгород-Сіверської гімназії №1 взяли участь в Тереновій грі «Марш добровольців», що проходила в Ніжинському районі.

Цікава і захоплива мандрівка

Цікавою і захопливою у перші дні канікул була мандрівка учнів 5-Б класу до с. Слобідка.

Активний відпочинок на природі

У перші літні дні вихованці туристичного гуртка «Вертикаль» разом з тренером Євгеном Балабком здійснили навчально-тренувальний похід, де поєднали командний активний відпочинок на природі з відпрацюванням вмінь і навичок, необхідних для успішного подолання всіх випробувань під час спортивних змагань.

У гімназії з’явилася нова зона відпочинку

Нова дерев’яна простора альтанка – комфортна зона відпочинку для школярів та педагогів – з’явилася нещодавно на внутрішньому подвір’ї Новгород-Сіверської гімназії №1 за сприяння депутата Новгород-Сіверської міської ради Зайця Сергія Михайловича.

Свято останнього дзвоника

Квіти, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято Останнього дзвоника.