Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
ВІТАЄМО!!!
З метою виховання в дітей та учнівської молоді патріотизму, розвитку їхніх творчих інтересів з краєзнавства та науково-дослідницької роботи шорічно проводиться Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівськоі молоді «Моя Батьківшина - Україна».

Вітаємо!!!

Вітаємо учня 6 класу Новгород-Сіверської гімназії 1 ім Б. Майстренка ТУЖИКА ІВАНА з зайнятим ІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі малюнків «Я дитина! Я малюю!»

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!!!!
Вітаємо ученицю 8 класу Новгород-Сіверської гімназії 1ім. Б. Майстренка Сильченко Уляну з зайнятим ПЕРШИМ місцем у районному заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Таланти Сіверщини» та ученицю 8 класу Охріменко Софію з зайнятим ПЕРШИМ місцем у Першому етапі олімпіади з української мови та літератури (кер. Умняшкіна Наталія Геннадіївна)!!!

Єдина країна - єдиний народ

До Дня Соборності у 2-а класі Новгород – Сіверської гімназії №1 пройшов виховний захід «Єдина країна – єдиний народ».

До Дня Соборності України
Важкий шлях пройшла Україна, щоб здобути незалежність і соборність своїх земель. І сьогодні наша держава, можливо, як ніколи раніше, потребує єдності всього українського народу.
21 січня Україна відзначає державне свято – День Соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Свято Соборності України
Свято Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня1919 року.

Фотоконкурс до Дня Соборності України
Вітаємо переможців мовного конкурсу!!!

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" спільно з ТОВ HUMAN з 12 листопада по 05 грудня 2021 року провела ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Новий рік - нові перспективи!
З Новим роком!!! 2022!!!  
Попереду - нові шанси, перспективи для реалізації нових можливостей.
Нехай новорічні та різдвяні свята увійдуть з вірою в добро, надією на мир і благополуччя, нехай принесуть щастя, подарують енергію, оптимізм і гарний настрій.

Похід вихідного дня
Краєвиди Сіверщини прекрасні в будь-яку пору року. Але якщо ви полюбляєте зимові походи й потрапите на природу саме взимку, то відчуєте себе, як у казці.
Похід вихідного дня для вихованців гімназійного туристичного гуртка «Вертикаль» (тренер Євген Балабко) - справа традиційна, улюблена й захоплююча.