Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
23 квітня - Всеукраїнський день психолога

Вітаємо практичного психолога Новгород-Сіверського ліцею №1 Тетяну МОГИЛЬНУ з професійним святом - Всеукраїнським днем психолога!

До Міжнародного дня Землі
Кожного року 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети та її ресурсів. Цей день започаткований з метою підкреслення проблем екології, привернення уваги до потреби збереження природи.
 
Маленькі школярики 2-Б класу разом з класоводом Ігнатовою К.В. у творчій формі розповіли про те, що планета Земля – це наш дім, і ми всі маємо обов'язок берегти природу і ресурси.
 

До Всеукраїнського дня довкілля

Цього року Новгород-Сіверський ліцей №1 вдруге долучився до екологічної акції у рамках Всеукраїнського благодійного проєкту Flowers4school ("Квіти для школи"), отримавши бокс з колекцією цибулин сортових квітів від підприємців-квітникарів з України та Нідерландів.

Вікторина для молоді в рамках програми UPSHIFT

Через відсутність активного відпочинку, проведення під час навчання тривалого часу біля комп"ютерів молодь має проблеми з фізичним, ментальним здоров'ям та соціалізацією.

Тож лідери учнівського самоврядування ліцею “Молодь in UA” обʼєдналися навколо проблем, які турбують нашу молодь, та з метою їх вирішення у рамках програми UPSHIFT розробили загальношкільний проєкт, який поєднав у собі різні молодіжні активності, що спрямовані на спільне проведення дозвілля, психологічне та фізичне розвантаження.

Вітаємо з Днем народження!!!

Вітаємо з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ директора ліцею, учителя вищої категорії, учителя-методиста, що має відзнаку "Відмінник освіти України", почесне звання "Заслужений вчитель України" Віру Петрівну МОКРЯКОВУ!

Наші учні й надалі продовжують пізнавати світ птахів

Маленькі ліцеїсти 3-Б класу разом із класоводом Лавицькою І.К. під час орнітологічної екскурсії мали можливість поспостерігати за птахами, слухати розповіді музейних працівників про перелітних та зимуючих птахів Полісся, дізнаватися про причини відльоту птахів у вирій, знайомитися з їх життям навесні.

Творчість з побажаннями добра!
Реалізація себе в улюбленій справі - неймовірне щастя у житті! Разом з керівником художньої студії “Палітра” Тетяною Канторіз юні художники Новгород-Сіверського ліцею №1 відкривають для себе світ творчості, поринаючи в який кожен розвиває свій талант, знаходить для себе безліч творчих можливостей, власноруч створює щось особливе, неповторне, прекрасне.

Знайомимося з багатством і різноманітністю пташиного світу рідного краю
Птахи – справжня окраса природи. Вони чарують нас розмаїттям свого забарвлення, гнучкістю поведінки і, звичайно, співом. В Україні налічується більше 400 видів птахів. Наш край теж відзначається багатством і різноманітністю пташиного світу.
Сьогодні учні 3-В класу разом з класоводом Меньшиковою С.М. завітали до краєзнавчого музею-заповідника “Слово о полку Ігоревім” на орнітологічну екскурсію "Птахи Сіверського Полісся".

За перемогу в проєкті "Д.І.М. - Діти. Ігри. Майбутнє" отримали сучасний спортивний інвентар

Завершився основний етап проєкту «Д.І.М. - Діти. Ігри. Майбутнє.», в якому брала участь команда Новгород-Сіверського ліцею №1 (вчитель-координатор проєкту Пурига Тетяна Сергіївна).

Орієнтовний тренінг для педагогів "Перша психологічна допомога"

Кожен з нас у період стресу і важких для проживання моментів потребує підтримки і допомоги. Особливо, це стосується дітей та підлітків. Саме тому педагоги Новгород-Сіверського ліцею №1 взяли участь в орієнтовному тренінгу «Перша психологічна допомога», який підготувала і провела психологиня навчального закладу Тетяна МОГИЛЬНА.