День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми
1 грудня - День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.

Сьогодні ВІЛ-інфекція поширена в країнах усіх континентів і її розповсюдження в світі носить назву пандемії ВІЛ/СНІДу. В Україні зареєстровано понад 170 тисяч ВІЛ-інфікованих та приблизно така ж кількість людей не знає про свій статус.

День учнівського самоврядування
Щороку 1 грудня в нашій гімназії відзначається День учнівського самоврядування.

З Днем гімназії!
1 грудня ми відзначаємо День гімназії.

Всеукраїнський благодійний освітній проєкт “Flowers4school“
Наша гімназія нещодавно подала заявку й узяла участь у Всеукраїнському благодійному освітньому проєкті “Flowers4school“

Всеукраїнський онлайн-конкурс "Мій домашній улюбленець"
Вітаємо учнів 5-г класу Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка з перемогою у Всеукраїнському онлайн-конкурсі "Мій домашній улюбленець" у номінації "фотомистецтво":

Голгофа голодної смерті
Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво – чорним кольором. Особливо вражають сторінки, де викарбовано слова про голод: «Немає страшнішої смерті, ніж повільна смерть від голоду». А так вмирала майже вся Україна. Це була справжня Голгофа голодної смерті.

Реквієм до Дня пам”яті жертв Голодомору

26 листопада в краєзнавчому відділі музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» відбувся вечір пам’яті «Свіча палає, пам’ять живе». У заході до Дня пам”яті жертв Голодомору взяли участь учні сьомого класу та педагоги Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка.

Виховуємо толерантність
Толерантність - це мистецтво бути ЛЮДИНОЮ...

Терпимість до іншого світогляду, повага до людей, вміння спілкуватися, будувати дружні стосунки, милосердя, доброзичливість, щирість, довіра, турбота - ці якості є найціннішими.
Учні 6-А класу завітали на комунікативну гру «Щоб світ добрішим став»

Участь у тематичному заході «Діалог поколінь» До Дня Гідності та Свободи