Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu
Мистецтво жити без булінгу
Важливим напрямком, що впроваджується в гімназії, є робота, спрямована на профілактику булінгу.
З цією метою соціальний педагог гімназії Анна Лисенко разом з поліцейською сектору реагування патрульної поліції Крістіною Іваненко провели для здобувачів освіти 8 класу виховну годину спілкування «Мистецтво жити без булінгу».

Конкурс фотоаматорів

У обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів перемогу здобула учениця 6 класу В»ЯЗОВИК АНГЕЛІНА (1 місце в номінації «Репортажний портрет», 2 місце - в номінації «Пейзаж») та учениця 6 класу КОТОВА КІРА (3 місце в номінації «Пейзаж»).

До Дня рідної мови
 
«У нас багато слів. Дуже багато. Зроджуючи їх, нація народжувалася сама. Приводячи їх до ладу, ставала зрілою. Переливаючи їх у пісні й молитви, ошляхетнювалася й мужніла. І сталося: нас перелицьовували, витісняли і нищили, але з мовою це зробити не змогли. Бо вона – формула нашої крові, присутність нашого духу.

Тиждень англійської мови
Вже давно відомо, що вивчення іноземної мови - процес складний та багатогранний, але завжди цікавий і необхідний. Саме англійська мова є чудовим засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою потребує системності, терпіння, творчого підходу, зацікавленості.

Вітаємо наших боксерів!
СІМ ПЕРШИХ, ДВА ДРУГИХ та ТРИ ТРЕТІХ місць посіли наші юні боксери на Чемпіонаті Чернігівської області з боксу.

Небесна сотня полетіла в небеса..
Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Пам"яті Івана Богуна
358 років минає відтоді, як сталася трагічна подія – страта козацького лицаря, наказного гетьмана, справжнього національного героя України – Івана Богуна

Всесвітній день спонтанного прояву доброти
 Акцію «Роби і помічай свої добрі справи»  провели в Гімназія Ім. Б.Майстренка практичний психолог Могильна Тетяна та соціальний педагог Анна Лисенко разом з ученицями 9А класу.

День національної єдності
Україна: неймовірна, вільна, миролюбна, щедра та прекрасна! Це країна працьовитих, щирих людей, які понад усе люблять свободу і незалежність. Країна, народ якої постійно відстоює свої права, свою єдність.

Вітаємо!!!
Щиро вітаємо ученицю 8 класу Новгород-Сіверської гімназії 1 ім.Б. Майстренка АННУ КУЛАК із зайнятим II МІСЦЕМ у Всеукраїнському конкурсі новорічних композицій (номінація «Новорічний вінок»).