До 150-річчя від дня народження Лесі Українки, однієї з найвизначніших постатей в історії української літератури, учні 4-А класу разом з учителями української мови Чмир Н.В. та Стадольською Л.А. підготували урок позакласного читання "Леся Українка – геніальна донька українського народу".

Діти ознайомилися зі сторінками дитинства і творчості поетеси, читали вірші, показували виставу, розгадували кросворд, плели творчий віночок пам’яті.

Є люди, як свічки, –
Згорають, відходять у небуття.
Є люди, як зірки, –
Горять і світять все життя...

У яскравому сузір’ї видатних постатей яскравою зорею світить ім’я Лесі Українки. У всьому світі лунає поезія цієї талановитої українки, будить від сну людські душі, наповнює серця добром. Нехай у серці кожного з нас завжди горить вогник її поезії, сповненої любов’ю до рідної землі.

01020304050607080910