Сьогодні, у Всесвітній день здоров'я, в гімназії для учнів початкових класів відбувся Game day, метою якого було популяризація спорту, Олімпійських ігор, залучення дітей до активного та здорового способу життя. Захід відбувся за сприяння Чернігівського обласного осередку Національного Олімпійського комітету України.

Наймолодші вихованці хореографічної студії «Танцювальний квартал» та Клубу боксу «Лідер» говорили про цінність здоров’я та шляхи його зміцнення, доводили свою активність, силу та вправність, завзято виборюючи першість під час участі в спортивно-розважальній програмі, проведеній педагогами Ільющенко О.М., Балабко В.А., Шкалабедою Ю.А. та провідними спортсменами Сіверщини: Тимошенком А., Єрошенко В., В'язовиком В.

У Всесвітній день здоров'я бажаємо всім щастя та оптимізму, міцного здоров'я, успіхів, нездоланної віри в себе та досягнення неможливого!!!

01020304050607080910111213