У ці дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Травневий день рахує нові весни,
І ми йдемо до Вічного вогню,
Щоб в день святковий в спогадах воскресли
Ті, хто не зміг зустріти цю весну.

Нехай літа зупинять біг у вічність,
Нехай не кличуть в небо журавлі.
Щоб ветеранам низько поклонитись,
Ми знов до вічного вогню прийшли…

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!
Хай мир і злагода будуть на нашій землі!

184382947 943665239798430 5114490069067572915 n

Сьогодні, у свято Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, учні гімназії №1 – учасники козацького рою "Сіверяни" – урочисто несли почесну варту біля Обеліску слави та на Алеї Героїв.

Вшановуючи пам’ять загиблих Героїв, педагоги гімназії здійснили покладання квітів. Лідери учнівського самоврядування урочисто винесли під час мітингу Книгу пам’яті. Учнівський колектив хореографічної студії "Танцювальний квартал" взяв участь у святковому міському концерті, що відбувся в парку ім. Шевченка.

0102030405