17 червня в гімназії відбулася загальношкільна учнівська конференція, під час якої організовано зустріч лідерів учнівського самоврядування 5-11 класів з адміністрацією гімназії та у форматі діалогу обговорено ряд питань, важливих для побудови Стратеії розвитку школи:

• Розглянуто пропозиції школярів щодо облаштування освітнього простору гімназії
  • Чи задовольняють учнів розклад уроків та гуртків?
  • Чи є харчування, яке пропонує шкільна їдальня, смачним та корисним?
  • Чи почуваються діти у безпеці, перебуваючи в школі?
  • Чи знають учні, як запобігти випадкам булінгу?
  • Чи відкрито керівництво школи, на думку учнів, для спілкування?
  • Чи ознайомлені учні з правилами поведінки в школі та політикою академічної доброчесності та чи дотримуються їх?
  • Чи порушуються права здобувачів освіти в школі?
  • Чи справедливо в гімназії відбувається оцінювання успішності?
  • Які навчальні та виховні заходи хотіли б включити учні до річного плану роботи гімназії в наступному навчальному році тощо.

Учнівське самоврядування – це представницька структура учнів, що допомагає дітям самореалізуватися, навчає основам демократії, сприяє набуттю лідерських якостей, а найголовніше – відображає інтереси гімназистів, впливає на зміни та прийняття рішень з важливих питань життєдіяльності освітнього закладу.

Тож саме завдяки співпраці учнів, батьків, педагогів, умови навчання в гімназії обов’язково ставатимуть більш кращими та комфортнішими.

202106739 968809887283965 2371593864317652826 n