У 30-ту річницю Незалежності України вихованці гімназійної художньої студії «Палітра» (керівник Тетяна Миколавна Канторіз) разом з іншими школярами та їх координаторами нашої громади долучилися до всеукраїнської арт-акції «Молодь inUA».

У рамках проєкту молодь у своїх громадах через масштабний спільний малюнок покаже своє бачення стосовно того, які дії необхідні здійснити, щоб побудувати країну мрії; країну, де панує мир, справедливість, розвиток і віра в майбутнє.

Творчі роботи дітей з усіх куточків країни покажуть онлайн, а також буде складено велике цифрове полотно про погляди, цінності та здобутки української молоді.

Дякуємо команді юних художників та їх координаторам за активність, завзяття, творчість!!! Попереду- всеукраїнське онлайн-голосування за кращу роботу. Успіхів нашим «Сіверянам!»

010203040506070809101112