У рамках Олімпійського тижня наші п’ятикласники відвідали Новгород-Сіверську комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу, де мали можливість познайомитися з різноманітними спортивними секціями. Тренери секцій боксу, гімнастики та черлідингу розповіли учням про особливості кожного виду спорту, а також продемонстрували основні прийоми та техніки.
Юні спортсмени спортивної школи підготували для наших учнів показові виступи, які вразили всіх своєю майстерністю. Діти з захопленням спостерігали за виступами та активно брали участь у майстер-класах, які проводили тренери.
Також школярі познайомилися зі спортивним майданчиком, встановленому у рамках соціальної програми «Активні парки – локації здорової України».

Ця екскурсія стала чудовою можливістю для наших учнів дізнатися більше про спорт, знайти нові захоплення та, можливо, обрати для себе новий вид спорту для занять. Ми вдячні тренерам та юним спортсменам дитячо-юнацької спортивної школи за теплий прийом та цікаву програму!