Сьогодні до школярів  Новгород-Сіверського ліцею №1 завітали рятувальники та поліцейські разом із Мобільним класом безпеки.

Профілактичний захід відбувся в інтерактивній формі. Рятувальники розповіли школярам, як діяти та куди звертатись у разі пожежі, при виявленні підозрілих або зовні схожих на боєприпас предметів. Розглядаючи 3d-макети та ілюстрації, діти дізналися, як виглядають міни, снаряди та боєприпаси, навчалися розпізнавати знаки, які розміщують піротехніки для попередження людей про мінну небезпеку. Актуальною була для учнів й інформація про порядок та правила проведення реанімаційних заходів.

Разом з представниками поліції діти повторили правила дорожнього руху та правила поводження у громадських місцях.

На згадку учні отримали інформаційну продукцію від UNICEF Ukraine, яку надалі зможуть використовувати у навчанні.

photo 2024 09 19 16 43 18 2