Через воєнні дії, що тривають в Україні, на територіях, що були окуповані та обстрілювалис ворогом, залишилось багато вибухонебезпечних предметів. Ця проблема особливо актуальна для наших прикордонних територій.

З метою підвищення обізнаності дітей щодо мінної безпеки рятувальники Новгород-Сіверського відділу ГУ ДСНС України в Чернігівській області Вадим Могильний та Галина Бунак ознайомили учнів п»ятих класів з різними видами мін та вибухонебезпечних предметів, розповіли про те, як вони виглядають, яку загрозу несуть, як можуть бути замасковані.

Особливу увагу приділили правилам безпеки при виявленні вибухонебезпечних знахідок.