27 вересня педагоги Новгород-Сіверського ліцею № 1 взяли участь у тренінгу «Права дитини та захист прав дитини».

Психологиня ліцею Тетяна Могильна розкрила питання цілей та принципів захисту прав дитини, за допомогою яких дорослі впроваджують їх у життя. Учасники розглянули поняття рівності, рівноправності та інклюзивності, компетенції та компетентностей, культури захисту прав дитини. Важливою була інформація про сензитивні періоди розвитку, певні «вікна можливостей» для розвитку та виховання дітей. Разом з»ясували, як необхідно діяти педагогам, медичним працівникам та батькам, щоб сприяти найкращим інтересам дитини.

Тренінг пройшов у рамках Проєкту «Забезпечення доступу до послуг захисту та грошової допомоги для дітей групи ризику в Чернігівській та Харківській областях», що реалізується Фондом «ТЕР ДЕЗ ОМ ІТАЛІЯ» у співпраці з ГО «Жінки за розвиток» за підтримки Гуманітарного фонду для України (ГФУ/UHF).