02 жовтня у Новгород-Сіверському ліцеї №1 відбулася установча конференція лідерів учнівського самоврядування «Молодь in UA» на тему: «Роль самоврядування у становленні успішної особистості».

Під час заходу обговорили питання важливості формування соціальної активності сучасної молоді, визначили зміст, методи та форми роботи Міністерства освіти, Міністерства культури та відпочинку, Міністерства спорту та здоров'я, Міністерства Барвінчат, Міністерства господарсько-екологічних справ, Міністерства патріотизму та милосердя, Міністерства дисципліни та порядку, Міністерства  інформації у 2024-2025 навчальному році.

Спільно з педагогом-організатором Дьомкіною І.Ю., яка є координатором діяльності шкільного учнівського самоврядування, учасники конференції також внесли пропозиції щодо реалізації соціально-значущих проектів з різних напрямків життєдіяльності учнів ліцею. Найцікавіші проєкти обов'язково будуть впроваджені у шкільне життя протягом навчального року.

photo 2024 10 02 16 26 57photo 2024 10 02 16 27 02photo 2024 10 02 16 27 18