4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин.

Учні 4-В класу Новгород-Сіверського ліцею №1 разом із класним керівником Меньшиковою С.М. долучилися до улюбленого та очікуваного всіма дітьми Міжнародного уроку доброти, присвяченого вихованню у школярів гуманного ставлення до тварин.

Під час квесту "Патруль добра: місія порятунку або загублені в лісі" діти долучилися до обговорення проблеми захисту тварин у світі. Дізналися, чому потрібно захищати і дбати про тварин, склали план порятунку диких тварин, розповідали про правила догляду за домашніми тваринами, ділилися світлинами своїх пухнастих улюбленців. Створили тематичне відео з власними світлинами, презентуючи свою зацікавленість та небайдужість до проблеми захисту тварин.