Місія

Новгород-Сіверський ліцей №1 пропонує своїм учням освітній досвід, який максимально розкриває їхній навчальний потенціал. Діти прямуватимуть шляхом, на якому стануть особистостями з широким кругозором, вмітимуть критично мислити, матимуть різнобічно розвинені таланти, навички лідерства, ефективного спілкування, вміння комплексно розв'язувати проблеми. Саме так вони будуть створювати кращу версію як самих себе, так і суспільства.

Наші цінності

• розкриття потенціалу кожної дитини, сприяння її творчій та пізнавальній активності;
  • повага до дитини, надання їй свободи вибору;
  • формування навичок роботи у колективі, толерантності, вміння ефективно співпрацювати;
  • прозорі та відкриті стосунки між усіма учасниками навчального процесу — учнями, вчителями та батьками;
  • виховання особистості дитини з урахуванням найкращих національних та світових традицій для формування відкритої свідомості сучасного громадянина; безперервний розвиток вчителів, підвищення їхнього професійного рівня з метою надання якісних освітніх послуг.

Візія

Діяльність Новгород-Сіверського ліцею №1 цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.

Ми прагнемо виховати випускників, які матимуть сформовані навички 21 століття, необхідні кожному  для досягнення успіху в житті:

• Освітню мобільність
  • ІКТ-компетентність
  • Критичне мислення
  • Здатність до розв'язання проблем
  • Уміння гармонійно поєднувати творчість і раціональність в процесі роботи
  • Навички ефективної комунікації та співробітництва
  • Активну громадську позицію