До конкурсу на кращий малюнок запрошуються учні молодших класів (1-4 класів). На конкурс подаються малюнки форматом А-4. Малюнки виконані на папері іншого формату, не розглядатимуться. Окремо на аркуші необхідно вказати: назву малюнка, прізвище та ім’я автора, вік, школа та клас і домашня адреса з телефоном.

До конкурсу на кращий твір запрошуються учні 5-8 класів. На конкурс подаються роботи виключно на аркушах формату А-4. Об’єм твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. Роботи написані на папері інших форматів, виконані на комп’ютері, значно більшого об’єму, в т. ч. за рахунок можливого художнього оформлення, не розглядатимуться. На титульному аркуші необхідно вказати: назву твору, прізвище та ім’я автора, вік, школа та клас і домашню адресу з телефоном.

Конкурсні роботи прийматимуться до 6 травня до Новгород-Сіверської станції юних натуралістів.