Уперше участь у змаганнях з усного математичного рахунку в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке, наша команда взяла у 2015-2016 навчальному році. Діти із захопленням випробовували свої сили, цікавилися результатами, шукали способи, які б дозволяли швидше рахувати усно, спрощувати обчислення. Тоді троє учнів нашої гімназії стали учасниками обласних змагань Київського регіону. Тетяна Полозова стала призером змагань і була запрошена на Національні змагання до м. Львова. Наступного року був Дніпро, а потім – Вінниця. І кожного року Тетяна отримувала безцінний досвід, знаходила нових друзів, знайомилася з цікавими людьми.

Цього навчального року команда Новгород-Сіверської гімназії №1 налічувала 10 учасників: 7 учнів та 3 дорослих. Мені, як учителю, дуже приємно, що мої вихованці показали блискучі результати. Наполеглива праця та бажання виступити якнайкраще – запорука перемоги! Вітаю всіх учасників, призерів та переможців змагань. Тим, хто пройшов до Національного фіналу, зичу успіху, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, максимальної концентрації, волі до перемоги! Всім, хто цього року не зміг досягти мети, – віри у те, що наступні випробування обов’язково будуть вдалими!

Наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог!

Л.В.Сова