Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка
Новгород-Сіверька гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-сіверської міської ради Чернігівської області
logo1
logo2
Menu

24 січня 2017 року вперше в історії змагань Прангліміне був проведений віртуальний фінал для учасників з тих областей, у яких кількість учасників у он-лайн етапах виявилась меншою за 1000 осіб. У 2016-2017 н. р. до таких областей належать: Волинська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, м. Київ, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська, Чернівецька.

Команду нашої гімназії представляли учні 9А класу (Жура Вікторія, Полозова Тетяна, Юрась Марина), учні 7А класу (Адамкевич Микола, Пономарчук Євгеній), вчитель Сова Л.В. Організатори фіналу на передодні провели пробне підключення, пояснили всі кроки під час проведення змагань. У день змагань панувала атмосфера оптимізму та впевненості. Привітали учасників з початком змагань Міла Пільв (керівник проекту Міксіке, Естонія), Маргарита Носкова (координатор проект Міксіке в Україні).mix2Змагання розпочалися о 16.15, тривали 50 хвилин, а через 5 хвилин після їх завершення он-лайн було оголошено, що Тетяна Полозова стає учасницею національного фіналу у м.Дніпрі, оскільки вона набрала 10637 балів, ставши переможцем у категорії дівчата 7-11класи.

Гідно виступили Юрась Марина (7399 балів) та Жура Вікторія (7028 балів), поступившись ученицям 10 та 11 класів Миколаївської, Рівненської та Тернопільської областей. Непогано дебютував Адамкевич Микола (7131 бал).

Побажаємо нашій Тетяні гарно виступити на Національному фіналі, а всім учасника проекту нових досягнень.mix1